Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Banka Taksit Uygulamaları

https://images.hepsiburada.net/assets/gif/hepsiburada/static_pages/banka_kampanyalari/assets/img/world@2x.png
World'e peşin fiyatına 2 taksit fırsatı!

World'e özel peşin fiyatına 2 taksit. Vade farklı 6 taksit seçeneği.

Taksit kampanya koşulları:

Kampanyaya Worldeko haricindeki tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka,Anadolubank ve Vakıfbank Bireysel Worldcard'lar dahildir. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir.

https://images.hepsiburada.net/assets/gif/hepsiburada/static_pages/banka_kampanyalari/assets/img/bonus@2x.png


Bonus özel peşin fiyatına 3 taksit. 4 taksit işlemlerinde +5 taksit. 
500 TL ve üzeri 4 taksitli işlemlerde +5 taksit uygulaması geçerli olacaktır.
Taksit kampanya koşulları:

Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, ING Bonus, Denizbank Bonus, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir. Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
   
https://images.hepsiburada.net/assets/gif/hepsiburada/static_pages/banka_kampanyalari/assets/img/maximum@2x.png

Maximum ile peşin fiyatına 2 taksit fırsatı!
Maximum  ile alışverişlerde 300 TL ve üzeri 3-6 taksitli işlemlerde +3 taksit uygulaması geçerli olacaktır.
Taksit kampanyası koşulları:

Maximiles, MercedesCard ve Ticari Kredi Kartları ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir.  Maximum Aidatsız Kredi Kartı, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Aidatsız Genç Kartlar, Aidatsız Business Kartlar, MaxiPuan kullanılarak ve Maximum Fırsat ile yapılan işlemler dahil değildir.   
 

https://images.hepsiburada.net/assets/gif/hepsiburada/static_pages/banka_kampanyalari/assets/img/axess@2x.png
Axess ile peşin fiyatına 4 taksit fırsatı!

Axess ile 200 TL ve üzeri 3-6 taksitli işlemlerde +3, 2 taksitli işlemlerde +2 taksit uygulaması geçerli olacaktır.

Taksit kampanyası koşulları: 


Kampanyadan Axess, Wings,Free kart sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir. Free kart için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 3,60 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Elektronik eşya satışlarında 5000 TL üzerinde olan televizyon alımlarında taksit sınırı 4 ay, fiyatı 5000 TL’e kadar olan televizyon alımlarında taksit sınırı 9 ay uygulanmalıdır.

https://images.hepsiburada.net/assets/gif/hepsiburada/static_pages/banka_kampanyalari/assets/img/card-finans@2x.png
CardFinans ile peşin fiyatına 5 taksit fırsatı!
CardFinans Bireysel Kredi kartları ile 100 TL-75.000 TL arası yapılacak alışverişlerde, 2-3 arası taksitli işlemlerde geçerlidir.

Bireysel kredi kartlarında (CardFinans Classic/Gold/Platinum/ClubFinans/ClubFinans Exclusive) geçerlidir. Artı Kampanya harici CardFinans Fix, CardFinans Nakit kartlar, Enpara kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler +taksit kampanyalarına dahil değildir. CardFinans Ticari kredi kartlarında ise 100 TL-250.000 TL arası 2-14 taksitli işlemlerde + 4 taksit uygulaması geçerli olacaktır. Fix Card “Artı Paket” üyesi olmak için 0850 222 0 900’u arayarak Kampanya Paketi üyesi olunması gerekmektedir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir. Elektronik eşya satışlarında 5000 TL üzerinde olan televizyon alımlarında taksit sınırı 4 ay, fiyatı 5000 TL’e kadar olan televizyon alımlarında taksit sınırı 9 ay uygulanmalıdır.
https://images.hepsiburada.net/assets/gif/hepsiburada/static_pages/banka_kampanyalari/assets/img/advantage@2x.png

HSBC Advantage ile peşin fiyatına 5 taksit fırsatı!

Advantage kredi kartları ile 100 TL-75.000 TL arası yapılacak alışverişlerde 2-3 taksitli işlemlerde geçerlidir.
Taksit kampanya koşulları:

Kampanyaya tüm HSBC Advantage Kredi Kartları dahil, Ticari Kartlar dahil değildir. Elektronik eşya satışlarında 5000 TL üzerinde olan televizyon alımlarında taksit sınırı 4 ay, fiyatı 5000 TL’e kadar olan televizyon alımlarında taksit sınırı 9 ay uygulanmalıdır.Parafcard ile alışverişlerinizde peşin fiyatına tek çekim ile ödeme taksit fırsatı.

Taksit kampanyası koşulları:

Kampanyaya tüm Halkbank Paraf kartlar dahildir.Ziraat Combo Card ile alışverişlerinizde peşin fiyatına 2 taksit fırsatı.

Taksit kampanyası koşulları:

Kampanyaya tüm Ziraat Combo kartlar dahildir.