Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Braun Silk-Epil 7 7/890 SensoSmart Islak Kuru Epilatör | Epilatör | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Braun Silk-Epil 7 7/890 SensoSmart Islak Kuru Epilatör

BRAUN TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

839,00 TL
Havale Fiyatı : 822,22 TL
Stok Sorunuz

Braun Silk-Epil 7 7890 SensoSmart Islak Kuru 7 Ataçmanlı Epilatör

Sessiz Çalışma Özelliği
Ses oluşumunu engelleyen malzeme ve dış tasarım sayesinde ses seviyesi minimuma düşürülerek daha konforlu bir epilasyon deneyimi yaşanmaktadır.


Kablosuz Kullanım İmkânı

Yeterli süre şarj olduktan sonra 50 dakika boyunca kesintisiz olarak kablosuz bir şekilde çalışabilmektedir. Kablosuz kullanım özelliği daha özgür bir kullanım alanı sağlamaktadır.


Kolay Temizlenebilir Tasarım

Su geçirmez yüzeyi ve suda yıkanabilir başlık sayesinde kolay bir şekilde kir ve tüy kalıntılarından arındırılabilmektedir.

 

 

MicroGrip Cımbız Teknolojisi

0,5 mm boyutundaki tüylerde bile etkili olan Braun Silk-Epil Epilatör, 40 adet özel cımbızlı başlığı sayesinde ağdaya göre 4 kat daha kısa tüyleri yakalamaktadır. MicroGrip Cımbız Teknolojisi sayesinde profesyonel bakım sonuçları elde etmek mümkündür.


Hareketli Başlık Tasarımı

Yatık tüyleri kaldıran başlık tasarımı ve masaj sistemi sayesinde daha pürüzsüz ve verimli bir epilasyon sağlamaktadır. Hareketli başlık alanı sayesinde en zor bölgelerde bile geniş bir manevra imkânı sunmaktadır.


Çok Amaçlı Kullanım İmkânı

Eksfoliasyon işlemine uygun ataçman sayesinde ölü deri ve pürüzler 4 kat daha etkili bir şekilde giderilmekte ve kıl dönmesi oluşumlarını azaltmaktadır. Koltuk altı ve bikini bölgesi gibi hassas alanlarda acıyı azaltan SensoSmart teknolojisi, daha hızlı ve hafif bir epilasyon için cilt yüzeyine uygulanan baskıyı azaltmaktadır. Farklı ataçmanları sayesinde tüyleri kökünden alma, tıraş, kısaltma ve deriyi temizlemek mümkündür. Islak ve kuru kullanım için uygundur.

Teknik Özellikler
Saklama Çantası: Var
Islak Kullanım: Var
Cımbız Sayısı: 40
Hız Ayarı: 2
Uygulama Alanı :Tüm Vücut
Kablosuz Kullanım:Var
 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor