Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

                                                                                                        

Sepetinizde Ürün Bulunamadı
          DİKKAT:  SIEMENS  ve PROFILO marka büyük hacimli ürünler (buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi, ankastre fırın) 2 farklı seçenek ile gönderilmektedir.

1. FABRİKA TESLİMATI
Ürünler fabrikanın anlaşmalı lojistik personelleri tarafından sigortalı olarak dairenize teslim edilir herhangi bir hasar durumunda, yetkili servis parça ya da ürünün tamamen değişimini ücretsiz yapabilir. Teslimattan önce arayarak, sizden randevu alınır. Ürünleri teslim almadan önce paketi açarak kontrol etme hakkınız vardır. Ortalama teslim süresi, fabrika stoğuna ve lojistik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 5-15 iş günüdür. En güvenilir taşıma şekli budur.

2.HOROZ LOJİSTİK
Fabrikada stok bulunmaması ya da sevkiyat sürecinin uzaması ihtimali söz konusu olursa, (Buzdolabı, derin dondurucu gibi büyük ürünler hariç) Horoz Lojistik ile gönderim yapıyoruz. Bu yöntemle de dairenize yapılır. Ürünlerin ambalajının çok iyi bir şekilde kontrol edilerek alınması gerekir. Kargo firması, "ürünü hasarsız bir şekilde teslim aldım." yazısının altına imza aldıktan sonra herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Ürünü açıp kontrol edemezsiniz. Hasar tespit edilen ürün fabrika anlaşması dışında taşındığı için yetkili servis hasar raporu tutamaz, ürün veya parça değiştiremez. 

İZMİR İÇİ TESLİMAT
İzmir'e teslim edilecek siparişler, Borusan Lojistik aracılığyla veya kendi araçlarımızla 2 gün içinde dairenize teslim edilir. 


Ürünü satın aldıktan sonra, müşteri temsilcimiz sizi en kısa zamanda arayarak, en uygun gönderim şeklini tarafınıza bildirecek onayınızı alarak işlemleri başlatacaktır.

Stok durumu ve termin süresi sorularınız için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.