Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Electrolux EW6F449ST PerfectCare 600 A+++ 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi | Çamaşır Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Electrolux EW6F449ST PerfectCare 600 A+++ 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

ELECTROLUX  TÜRKİYE GARANTİLİ

STOKTAN HIZLI KARGO

KATA TESLİMAT

ÜCRETSİZ KURULUM

5.999,00 TL
Havale Fiyatı : 5.879,02 TL
Stok Sorunuz

Electrolux EW6F449ST PerfectCare 600 A+++ 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Buharlı Anti-Alerji Programı ile giysilerinizde mükemmel temizlik sağlayın
Buharlı Anti Alerji programı yıkama suyu sıcaklığını yükseltir ve sabit tutarak giysilerinizi mikroplardan arındırır; buhar etkili sıcak durulama aşaması ile alerjenleri ve deterjan artıklarını giysilerinizden uzaklaştırır.
 
Eco TimeManager ile program süresini makine yerine siz belirleyin
Eco TimeManager ile seçtiğiniz programın süresini 5 kademeye kadar hızlandırabilirsiniz. Böylece temizlikten ödün vermeden program süresini makine yerine siz belirlersiniz.
 
Başlangıç Erteleme ile temiz çamaşırlarınız makinede beklemez, ferahlığını korur
Başlangıç Erteleme fonksiyonu ile makinenizi programlayarak bitiş zamanını belirleyebilirsiniz, böylece yıkanmış giysilerin makine içerisinde bekleyerek kırışmasını ve kötü koku oluşturmasını önlemiş olursunuz.
Temel teknik Özellikler
Yıkama kapasitesi (kg): 9
PerfectCare Seri Adı: PerfectCare 600 SensoCare System
Yıkama kapasitesi (kg): 9
Maksimum Sıkma Hızı: 1400
Motor sistemi: Inverter
Yıkama Teknolojisi: Eco-technology
10 yıl garantili Inverter motor teknolojisi: 10 yıl garantili Inverter motor ile makineniz çok daha sessiz, tasarruflu ve yüksek performansla çalışır.
Ekstra Yumuşak Fonksiyonu ile her zaman yumuşak kalan giysiler: Ekstra durulama yaparak deterjan artıklarının sebep olduğu sertliği giderir, yumuşatıcının kumaş dokusuna derinlemesine işlemesini sağlayarak giysilerinizin her zaman yumuşak kalmasını sağlar.
Çamaşır miktarına göre enerji tüketimi, su tüketimi, program süresi ve akışını belirleyen SensiCare System teknolojisi: Çamaşır miktarına göre enerji tüketimi, su tüketimi, program süresi ve akışını belirleyen SensiCare System teknolojisi
Aktif Denge Sistemi (AGS) ile sessiz, dengeli ve verimli sıkma: Aktif Denge Sistemi (AGS) teknolojisi ile sessiz, dengeli ve verimli sıkma
Yıkama programları: Pamuklu, Pamuklu ekonomi, Sentetik, Hassas, Hızlı, Durulama, Sıkma/Su boşaltma, Anti Alerji Buharlı, Yorgan, İpekli, Yünlü, Spor, Outdoor, Kot, Açma/kapama
İpekli yıkama programı: Bu program, özellikle ipek veya ipek/sentetik gibi hassas malzemelerden yapılmış giysiler için idealdir. Sıkma hızı, otomatik olarak düşürülür.
Sıvı deterjan kullanımını kolaylaştıran ölçekli sıvı deterjan aksesuarı
Aşırı köpürmeyi gideren durulama fonksiyonu.: Aşırı köpük tespiti halinde köpüğü arındırma etkisi sağlayan durulama fonksiyonu.
Su taşma emniyetli sensör sistemi: Su taşma emniyeti su seviyesinin kontrolsüzce yükselmesini engeller ve yükselmesi durumunda taşma güvenlik sistemini devreye sokar
Başlangıç erteleme fonksiyonu
Çocuk kilidi
Ayaklar: Ayarlanabilir ayaklar
Yıkama performansı: A
Sıkma performansı: B
Yıkama ses seviyesi - IEC 704-3 (dB): 53
Sıkma ses seviyesi IEC 704-3 (dB): 76
Tambur Hacmi (lt): 68
Sensörler: Flowmetre

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor