Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Philips Ürünlerde Migros Hediye Çeki Fırsatı

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya 10.01.2022 – 31.01.2022 tarihleri arasında Evkur mağazaları ve satış noktaları hariç, Türkiye Geneli Türk Philips Ticaret A.Ş. ile anlaşmalı mağazalarından, Philips Lumea BRI921/00, BRI924/00 veya BRI950/00 birini alan, ürün bilgisinin yazılı bulunduğu fiş/fatura ve fatura boş alanına ürün garanti belgesini ekleyip KaydolKazan uygulaması üzerinden fotoğrafını çekip yükleyen kişiler; BRI950/00 için 400TL, BRI924/00 için 200 TL, BRI921/00 için 200 TL değerinde Migros hediye çeki kodu kazanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için; ürün bilgisinin yazılı bulunduğu fiş/fatura ve fatura boş alanına ürün garanti belgesini ekleyip KaydolKazan uygulaması üzerinden fotoğrafını çekip yüklenmesi gerekmektedir. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi KaydolKazan uygulaması üzerinden veya Philips Tüketici Danışma Hattı 0850 222 7 445’i arayarak alabilirsiniz.
Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılan herkes koşulları eksiksiz Kabul etmiş sayılır:
Kampanya kapsamındaki ürünler:
Philips Lumea (model BRI950/00, BRI921/00, BRI924/00)
Aşağıda belirtilen koşulların herhangi birine veya katılım tarihlerine uyulmayan, eksik, hatalı, hileli yapılan başvurular geçersiz sayılır:
- Kampanyaya katılmak için 10.01.2022 – 31.01.2022 tarihleri arasında, Evkur mağazaları ve satış noktaları hariç, Türkiye Geneli Türk Philips Ticaret A.Ş. ile anlaşmalı mağazalarından, tek fiş/fatura üzerinde, yukarıda belirtilen seçili Philips Lumea (BRI950/00),Philips Lumea (BRI921/00) veya Philips Lumea (BRI924/00) ürünlerinden alım yapılması gerekmektedir.
- Belirtilen tarihler arasında geçerli ürünlere ait yapılan alışverişlerden kampanya kurallarına göre katılım sağlandığında kişi tek seferde alım gerçekleştirdiği ürüne göre 200 TL (BRI921/0, BRI924/00) veya 400 TL (BRI950/00) tutarında Migros hediye çeki kodu kazanır.
- Faturalar birleştirilemez.
- Aynı kişi kampanyadan bir defa faydalanabilir. Daha fazla katılsa dahi ödül kazanamaz. Aynı ve/veya farklı fiş/fatura üzerinde birden fazla kampanya kapsamındaki üründen almış olsa dahi aynı kampanya için tek bir katılım ve kazanım elde eder. Almış olduğu kampanya kapsamındaki ürün sayısına bağlı olarak kazanım miktarının katlarını alamaz. Aynı kişi belirtilen adetten fazla ya da katlarından yararlandığının tespiti durumunda kazanımları iptal edilir ve verilen hediye çeki kodu geri alınır.
- KaydolKazan kampanya süresince katılım sağlanan faturalar ile ilgili olarak gerekli gördüğü taktirde ürün garanti belgesi, mağaza fatura bilgisi...vb. kapsamda bilgileri teyid etmek için ek talepte bulunabilir. Tüketici talep edilen bilgileri sağlamadığı sürece kampanya katılımlarının reddedileceğini ve kampanyadan faydalanamayacağını kabul beyan ve taahhüt eder.
- Mali değeri olmayan, satış fişi kopyası, sevk irsaliyesi, satış sözleşmesi, tahsilat makbuzu, sipariş formu, bilgi fişi katılımları, fiş/fatura görüntüsünün tekrar fotoğrafı, parçalanmış ve yırtık fiş/fatura ile kampanya katılımı mümkün değildir; sadece KaydolKazan uygulaması kurallarına uygun şekilde çekilmiş fotoğraflar ve çıplak gözle okunabilen, bulanık olmayan orjinal fiş fotoğrafı ile katılım sağlanabilir.
- Kampanya süresi sonra erdikten sonra gönderilen fişler/faturalar kabul edilmeyecektir.
- Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stok adedine ulaşıldığında kampanya sona erer.
- KaydolKazan uygulaması üzerinden hediye çeki kodu kazanan kampanya katılımcısı Migros mağazalarındaki kasa görevlisine hediye çekini kullanacağını belirterek kendisine gönderilen hediye çeki kodunu verir.
- Kampanya 31.01.2022 tarihinde gece yarısı sona erer ve kampanya katılımı en geç 07.02.2022 tarihinde gerçekleştirilebilir. 01.02.2022 ve sonrası tarihlere ait gönderilen fiş/fatura geçersiz sayılır.
- Kampanyaya katılım için gönderilen fiş/fatura 48 saat içerisinde kontrol edilir, kampanya koşullarına uyan kampanya katılımcısına kazanmış olduğu hediye çeki bilgisi uygulama içerisinden, hediye çekine ait kod ise uygulama içerisinden ve/veya sms ile en geç 30 iş günü içerisinde gönderilir.
- Hediye çeki kodu tek kullanımlıktır. Hediye çeki kodu, kampanya başlangıç tarihinden itibaren 1 yıl geçerlidir. Belirtilen tarihe kadar kullanılmayan hediye çeki kodu geçersiz hale gelir. Hediye çeki kodunun iadesi ve iptali yapılamaz; bedeli tahsil edilemez.
- Geçerlilik tarihi boyunca kullanılmayan ve geçerlilik tarihi dolmuş hediye çeki veya hediye çeki kodu yerine yenisi verilmez, değiştirilmez, para iadesi yapılmaz, bedeli tahsil edilemez. KaydolKazan herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
- Kampanya kapsamında verilen hediye çeki veya hediye çeki kodu, geçerli olan mağazalarda başka bir kampanya, indirim veya avantaj ile birleştirilemez.
- Hediye çeki kodu, kişiler arasında transfer edilemez, uygulama kullanıcısı olmayan 3. Kişilere kullandırılamaz, para ile satılamaz, nakite çevrilemez, takas, devir, temlik edilemez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz, ticari amaçlarla kullanılamaz.
- Kişinin, kampanya koşullarının/şartlarının herhangi birine, süresine uymaması, eksik ya da geçersiz bilgi, belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır işleme alınmaz.
- Katılımcının kampanyaya katılım sağladığı ürünü iade etmesi halinde, katılımcı bu kampanya koşulları kapsamında aldığı hediye bedelini de iade etmesi gerekmektedir.
- Kampanyadan kurum, kuruluş ve mağaza çalışanları yararlanamaz. Tüzel kişiler kampanyadan ödül kazanamaz. 18 yaş altı kişiler kampanyadan faydalanamaz, hediye çeki kodu almaya hak kazanamaz.
- Aynı kişi tarafından farklı gsm numarası, e-posta ile açılan hesaplarla kampanyaya katılım, kurallara aykırıdır. Tespiti durumunda, hesapların iptali yapılır. Kampanya düzenleyen kurum ilgili kanunlar çerçevesinde işlem başlatma hakkını saklı tutar.
- Kampanya kapsamında, katılımcı tarafından gönderilen fiş/fatura ilgili mükellef kurum tarafından teyit edilmektedir. İş bu teyit neticesinde sunulan fiş/fatura Vergi Usul Kanunu 359 vd maddeler kapsamında sahtecilik unsuru taşıdığının tespiti halinde bu eylemi işleyen kişi hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.
- Kullanıcı, kendisine ait tek bir telefon hattı ile üyelik oluşturabilir, bir cihazdan birden fazla üyelik oluşturamaz, üyelik sırasında kendisine ait tüm bilgileri, doğru, eksiksiz vermekle yükümlüdür. Kullanıcı, yanıltıcı, 3. kişilere ait ya da sahte bilgilerle oluşturulan farklı gsm numaralarına bağlı olarak oluşturduğu tüm üyeliklerden adli ve cezai olarak sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
- Kampanya katılım şartı bulunan ürün model numarası içermeyen ve içeriğinde muhtelif ürün vb. şeklinde yazılan genel ifadelerin bulunduğu fişler kampanya kapsamında değildir. Kampanyaya katılım sağlanamaz.
- Kampanya katılımcısı, kampanya dahilinde satın aldıkları ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal ve/veya hizmetten ya da sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk gerektirecek halden KaydolKazan sorumluluğu olmadığını bilerek ve kabul ederek kampanyaya katıldığını; hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal ve/veya hizmetten ya da sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden KaydolKazan’ın gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt eder.
- Kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
- Savaş, deprem, doğal felaket, saldırı, terörist eylem ve/veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin oluşması halinde KaydolKazan kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
- Kampanya katılımcısı, kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesi ile, 6698 sayılı KVK Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını, muhafaza edilmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini, anladığını kabul eder.
- KaydolKazan kampanya katılımcısını ayrıntılı şekilde inceleme; kötü niyetten şüphelendiği takdirde uyarma, üyeliği askıya alma, alışveriş fişinin orijinalini posta ve/veya kargo yolu ile talep etme, gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.
- Kampanya düzenleyen kurum (Türk Philips Ticaret A.Ş.) kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma, sona erdirme hakkına tek taraflı olarak sahiptir. Değişiklikler, KaydolKazan uygulamasında yayınlandığı an yürürlüğe girer. KaydolKazan önceden haber vermeksizin kampanyanın her türlü içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Sahte fatura düzenlenme, kampanya kapsamında sunma nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek zararlardan dolayı şirketimiz tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması durumunda eylemi işleyen kişi ve/veya kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Bu hususta tüm hukuki haklarımız saklıdır.
- Uygulama içeriğinde yer alan kampanya, ödül ile ilgili Apple Inc. ve Google Inc. Şirketinin herhangi bir katılımı, sponsorluğu ve sorumluluğu yoktur. Kampanya katılımcısı hiçbir sebeple Google ve Apple'ı kampanya koşulları/şartları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.
- İş bu Kampanya, KaydolKazan tarafından düzenlenmektedir.