Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Silverline DM54004W01 B Enerji 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi | Çamaşır Kurutma Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Silverline DM54004W01 B Enerji 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
4.199,00 TL
Havale Fiyatı : 3.989,05 TL
ad.
Sepete Ekle

Silverline DM54004W01 B 9 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Farklı Kurutma Programları

Kıyafetlerin kumaş tipine uygun olarak farklı program ayarlarını kullanmak mümkündür. Pamuklu, hassas, keten, vb. kumaşlara uygun olarak program seçilip kurutma işlemine kolayca başlanabilir.


Kumaşları Korur

Kumaşlarda herhangi bir şekilde yırtılma, vb. gibi sorunlar meydana gelmez. Üstün koruyucu kurutma teknolojisi ile kıyafetler alındığı gündeki kalitesini uzun süre korumaya devam eder. Gerekli önemi gösterir.


Hızlı Kurutma

Kıyafetleri dolap kuruluğunda ya da çok daha fazla bir kurulukta yapmanız mümkün. Kısa sürede istediğiniz ısı seviyesi performansını gösterir. Böylece kışın en soğuk günlerde bile sıcacık kıyafetler giyme şansını elde edersiniz.


Renkler Canlı Kalır

Piyasada yer alan diğer rakiplerinden daha kaliteli bir performans göstererek giysilerin renklerinin her daim canlı kalmasına yardımcı olur. Son derece hassas yapısı ile hem renklileri hem de beyazları korur. Hayatın renklerinin tadını çıkartmanıza imkan verir.


Yer Kaplamaz

Oldukça ergonomik boyutlara sahip yapısı ile evin her odasında yerini alabilir. Mekan konusunda sıkıntı yaşatmaz. Kendinizi özgür hissettirir ve yer konusunda ferahlık sunar.

Acil Durumlarda Kurtarıcı

Özellikle kış aylarında yıkanılan çamaşırları kurutmak son derece zahmetli bir iştir. Acil yetişmeniz gereken toplantılara şık ve istediğiniz kıyafet ile gidebilmek çok kolay. Bu çamaşır makinesi sayesinde giysilerin kuruması için uzun süre beklemek zorunda değilsiniz. Uzun ömürlüdür.

 

Yükseklik:85 CM

Derinlik: 58.5 CM

Kurutma Kapasitesi: 9 KG

Renk: Beyaz

Enerji Sınıfı: B

Gösterge Tipi: Dijital

Genişlik: 59.6 CM

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor