Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Silverline RS6235R02 Rustik Bordo Ankastre Fırın | Ankastre Fırınlar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Silverline RS6235R02 Rustik Bordo Ankastre Fırın

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN KARGO-ÜCRETSİZ TESLİMAT-ÜCRETSİZ MONTAJ

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
8.499,00 TL
Havale Fiyatı : 8.074,05 TL
Stok Sorunuz

Silverline RS6235R02 Rustik Ankastre Fırın Bordo


Geniş İç Hacim

Sahip olduğu 57 LT geniş iç hacim ile 2 adet derin tepsi porsiyonunda yemek pişirmeye uygun alan sunar. İdeal iç hacim alanına ısıyı eşit dağıtarak, ailenize yetecek porsiyonda yemeği ve ızgarayı tam kıvamında pişirebilmenize olanak tanır.

Emniyetli Çalışma

Sahip olduğu termostat tasarımı ile iç hanenin belirlenen ısı derecesinin üstüne çıkma eğilimi gösterdiği anda ısıyı sabit konuma getirir. Isı dengesini kontrol eden tasarım, emniyetli koşullarda yemek pişirebilmenize olanak tanırken, sabit ısı ile yemekleri yanma riski olmadan pişirmenize imkan verir.


Geniş Pişirme Programları

Sahip olduğu beş ayrı pişirme programı ile ızgara, sulu yemekler, kek, börek, kurabiye gibi yiyeceklerinizi ideal ısı ve pişirme süresinde hazırlamanıza imkan tanır. Farklı program seçeneklerini kolaylıkla ayarlayabileceğiniz çevrilir alton sarısı, retro düğme tasarımları ile şık görünüm sunar.

Kolay Temizlenme

Isıya ön cam kapağını kolaylıkla silebilir, iç haznede yer alan tepsi ve tel ızgara aksesuarlarını kolaylıkla su altında veya makineden yıkayabilirsiniz. Çıkarılabilir tasarımları ile konforlu ve kolay temizlik imkanı sunar.


Isıyı Eşit Dağıtarak Pişirme

Sahip olduğu ısıtıcı sistem ile ayarlanan derecede sıcaklığı iç haznenin her bölümüne eşit şekilde yarar. Bu özellik ile üst veya alt tepsi alanları fark etmeksizin, her tepsi kademesinde, konumlandırdığınız gıdaları aynı ölçüde kıvamlı pişirir.


Enerji Tasarrufu

Şık tasarımının yanımda avantajlı koşulları oluşturmak için kullanılan A enerji sınıfı ile en az enerji sarfiyatını sunar. Maksimum güçte programlarda ve turbo fan kullanımında, ekonomik pişirmede az enerji tüketimini destekleme ile bütçenizi korur.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor