Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Sunny Esfera SPRKRS05 2000 W Islak Kuru Süpürge | Elektrikli Süpürgeler | Elektrikli Ev Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Sunny Esfera SPRKRS05 2000 W Islak Kuru Süpürge

Kategori: Elektrikli Süpürgeler

Stok Kodu: SPRKRS05

Güç: 2.000 Watt

Renk: Siyah/ Pembe

Kullanım: Islak-Kuru

Garanti Süresi: 24 Ay

SUNNY GARANTİLİ- STOKTAN HIZLI GÖNDERİM

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
599,00 TL
Havale Fiyatı : 587,02 TL
Stok Sorunuz

Sunny Esfera SN7SPRKRS05 2000 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge
Yüksek Toz Hacmi
Sahip olduğu 12 L’lik toz hacmi ile tüm ofis ve ev zeminleriniz için kapsamlı temizlik imkanı sunar. Geniş toz haznesi ile zeminlerinizi devamlı olarak hazne boşaltma işlemi gerçekleştirmek zorunda kalmadan birden fazla kez tozlardan arındırabilirsiniz.
Güçlü Emiş Özelliği
Yüksek emiş gücü ile halılarda ve zeminde yer alan tüm tozları çekerek, detaylı temizlik imkanı sunar. Kuru fonksiyonda çalışmasının yanında halılarınız ıslak mod kullanımı ile yıkama işlemlerinizde yüksek emiş gücü ile derinlemesine hijyen sunar.

Halı Yıkama İmkanı
Sahip olduğu su haznesini aktifleştirerek çalışma fonksiyonu ile halılarınızı ve fayans yüzeylerinizi kolaylıkla temizleyebilmenize imkan tanır. Su haznesini bir seferde 12 LT doldurarak, ofis ve ev alanlarınızda yer alan birden fazla adette halıyı kolaylıkla temizleyebilirsiniz.
Tekerlekli Tasarım İle Konforlu Kullanım
Manevra kabiliyeti yüksek alt tekerleklerinden faydalanarak dilediğiniz alana kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Her yönle kolaylıkla dönen tekerlekler ve hafif tasarım ile zahmetsiz zemin temizliği sağlarsınız.

Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü Kullanım
Sahip olduğu dış tasarım ve dayanıklı, esnek kordon tasarımı sayesinden uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Zemini tozdan arındırma işlemlerinizde seri hareketler yapmaktan kaçınmadan temizlik yapabilir, kordon çıkması ve yırtılması gibi problemler yaşamadan ulaşılması zor alanlardaki tozları giderebilirsiniz.

Halı Tarama İmkanı
Zeminle temas eden, emiş gücü yüksek başlığında yer alan tarayıcı fırçayı açık konuma getirme fonksiyonu ile halılarınızın derinlerinde yer alan toz ve saçları kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Fırçalar sayesinde halı yüzeylerini tarama işlemi ile düzeltme ve tozları derinlemesine giderme imkanı sunar.

·         Gerilim / Frekans: 220V / 50Hz
·         Motor gücü (Maks): 2.000W
·         Motor gücü (Nominal):1.200W
·         Motor emiş gücü (su): 2.000mm H2O
·         Hava debisi: 45 lt/sn
·         Kuru temizleme kapasitesi: 8 lt.
·         Islak temizleme kapasitesi: 12 lt.
·         Net ağırlık: 7 kg
·         Koltuk, kanepe aparatı
·         Kenar, köşe aparatı
·         360° dönebilen tekerlekler
·         Vakum ayarlı dirsekli hortum
·         Açma-kapama anahtarı
·         Güç kablosu sarma yuvası
·         Yüksek emiş gücü
·         Islak-Kuru kullanım

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor