Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Tefal FV1840 Maestro Plus 2300 W Buharlı Ütü | Ütü | Elektrikli Ev Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Tefal FV1840 Maestro Plus 2300 W Buharlı Ütü

Kategori: Ütüler
Stok Kodu: FV1840
Güç: 2300 W
Su püskürtme: Evet
Şok buhar: 120 g
Sürekli buhar: 33 g/min
Garanti: 24 Ay
Teslim ve sevk deposu: Depomuzdan açılmamış kutusunda hızlı kargo

TEFAL TÜRKİYE GARANTİLİ

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
449,00 TL
Havale Fiyatı : 440,02 TL
Stok Sorunuz

Tefal FV1840 Maestro Plus 2300 W Buharlı Ütü

Yüksek verimli performansı maksimum kullanım kolaylığıyla birleştiren Maestro buharlı ütü, kullanımı kolay özellikler ve ödünsüz performans ile gelişmiş bir ütü deneyimi sunar. 35 g / dakika sürekli buhar çıkışı ve 120 g buhar püskürtme, kolay kayan seramik taban ve kullanışlı özelliklerle bir araya gelir. Maestro buharlı ütü, üstün kullanım kolaylığı ve zahmetsiz ütüleme deneyimi üreten yüksek performans standardıyla her iki dünyanın en iyisini sunar. 35 g / dakikalık sürekli buhar çıkışı, inatçı kırışıklıkları ve kırışıklıkları gidermek için 120 g buhar püskürtme ile yüksek verimli ütü seansları sağlar. Ekstra geniş seramik taban, kusursuz kayma ile maksimum kapsama alanı için tasarlanırken, ergonomik buhar ve püskürtme tetiği doğal ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi için her zaman erişilebilirdir. Damlama önleyici koruma, görünür su seviyesine sahip yüksek kapasiteli, kolay doldurulabilir bir su deposu, kireç önleyici koruma ve daha fazlası dahil olmak üzere etkileyici bir dizi özellikle demir Maestro, her zaman kolay ütüleme için verimlilik ve rahatlık sağlar. İnatçı kırışıklıkları ve kalın kumaşları tamamen kolaylıkla çözmek için 120 g buhar püskürtme ile verimli ütü seansları için 35 g / dk sürekli buhar çıkışı.

Hızlı & kolay ütüleme
Yüksek verimli performansı maksimum kullanım kolaylığıyla birleştiren Maestro buharlı ütü, kullanımı kolay özellikler ve ödünsüz performans ile gelişmiş bir ütü deneyimi sunar. 35 g / dakika sürekli buhar çıkışı ve 120 g buhar püskürtme, kolay kayan seramik taban ve kullanışlı özelliklerle bir araya gelir.
 

Dikey buhar Var
Sprey Var
Isı & buhar ayarı Otomatik buhar
Ütünün kayganlığı ***
Ütü tabanı sağlamlığı / çizilmeya karşı dayanıklı ***
Sürekli buhar yayılımı Ön ve yan
Hassasiyet türü Yok
Ütünün ucundan konsantre buhar çıkışı Yok
Konforlu sap Yok
Damlatmaz Var
Otomatik kapama Yok
Ekonomik Mod Yok
Ergonomik buhar tetikleyici Var
Stabil dinlenme tepesi Var
Su koyulan delik Büyük
Led(Küçük ampül) kontrol paneli Yok
Otamatik Kablo Toplayıcı Yok
Kablo depolama Yok
Anti ölçek fonksiyonu Anti ölçek ayarı
Ölçek toplayıcı Yok
Ölçek alarmı Var

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor