Tefal Masterchef Essential 800 W 4.8 lt Mutfak Şefi | Mutfak Robotları | Elektrikli Mutfak Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Tefal Masterchef Essential 800 W 4.8 lt Mutfak Şefi

Kategori: Mutfak Robotları

Stok Kodu: QB150138

Renk: Beyaz

Hacim: 4.8 lt

Güç: 800 W

Garanti: 24 Ay

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, kapalı kutu olarak sevk edilmektedir.

TEFAL TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
3.599,00 TL
% 2 havale indirimi!
Stok Sorunuz

Tefal Masterchef Essential 800 W Mutfak Robotu
Akıllı Robot
Tefal Masterchef Essential 800 Watt’lık enerji ile çalışır. Mutfaklarınızda yemeklerinizin hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. 4,8 litrelik geniş hacmi ile sevdiklerinize ya da ailenize muhteşem yemekler hazırlayabilirsiniz.

Temizliği Sever
Kolay ve pratik bir şekilde çıkarılabilir başlıklarını bulaşık makinesinde zaman kaybetmeden dakikalar içinde yıkayabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda bu başlıkları elinizde de yıkayabilirsiniz.

Keskin Bıçaklara Sahip
Paslanmaz çelik haznesi vardır. Aynı zamanda bıçakları da paslanmaz çelikten üretilmiştir. Oldukça keskin ve sağlam bir bıçakları vardır. Kısa sürede karıştırma ve doğrama işlemlerini halleder.

Sağlamlıktan Yana
Sağlam ve dayanıklı malzemeler ile bir araya getirilmiştir. Mutfak robotu dışarıdan gelebilecek darbelerden ve hasarlardan kendini korur. Uzun yıllar boyunca mutfaklarınızda bu robotu kullanabilirsiniz.

Kolay Temizlenme
Temizliği oldukça kolaydır. Çıkarılabilir bıçakları ve diğer aparatlarını bulaşık makinesinde ya da suya tutarak elinizde hemen yıkayabilirsiniz. Bu sayede mutfakta temizlik işi ile fazladan zaman kaybetmemiş olursunuz.

Mutfaklarda Elinizin Altında
Mutfak Robotu hafif ve ergonomik bir yapıda tasarlanmıştır. Mutfağın her köşesine sığar ve fazladan yer kaplamaz. Oldukça şık ve sade bir görünümü vardır. Doğrama, parçalama ve karıştırma işlemlerini saniyeler içinde yapar. Geniş hacmi sayesinde kalabalık misafirlerinize ya da ailelerinize aynı anda fazladan yemekler yapabilmeniz mümkündür. Bıçakları da oldukça keskindir. Asla paslanma ve körelme gibi durumlar meydana gelmez. Uzun ömürlüdür.


Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor