Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Tefal FR314030 Süper Uno Zamanlayıcılı 1.5 kg 1800 W Fritöz | Fritözler | Elektrikli Mutfak Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Tefal FR314030 Süper Uno Zamanlayıcılı 1.5 kg 1800 W Fritöz

Kategori: Fritözler

Stok Kodu: FR314030

Güç: 1.800 Watt

Renk: Siyah/Beyaz

Garanti: 24 Ay

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal kutusunda gönderilmektedir.

TEFAL TÜRKİYE GARANTİLİ

 

 

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
2.336,00 TL
Havale Fiyatı : 2.289,28 TL
ad.
Sepete Ekle

Tefal FR314030 Süper Uno Zamanlayıcılı 1.5 kg 1800 W Fritöz

Aile Boyu Pişirme Kapasitesi

2,2 litre yağ kapasitesi olan bir üründür. Bu kapasiteyle 1,5 kg yiyeceği pişirebilir. Altı kişiye kadar kalabalık sofralarda kolay şekilde pişirme sağlar. Fazla kapasitesiyle kalabalık ailelerin vazgeçilmez yemek yardımcısıdır.


Kontrollü Pişirme

Küçük LED ekran üzerinden kontrol yapılabilir. Gösterge ışığı ve zamanlayıcısı bulunur. Bunlar sayesinde ürünün pişme durumu rahatlıkla kontrol edilir. Üst Penceresinden de bakılarak pişme durumu kontrolü yapılabilir.


Kolay Temizlik İşlemi

Cihazda bulunan parçaların temizliği kolaylıkla yapılabilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilen parçalarıyla kullanıcıyı zahmete sokmaz. Bunun yanında temizliğini koku filtresi ve akıllı kapak sistemiyle tamamlar. Kapağını açmadan sepetini derin yağdan kaldırabilirsiniz. Böylece mutfak temizliğinizi de korursunuz.


 


Akıllı Özellikler

Pişirme sıcaklığı 190 dereceye kadar değiştirilebilir. Kullanıcı istediği sıcaklıkta üst düzey ve kolay bir pişirme deneyimi yaşar. İzleme penceresi ve dijital zamanlayıcısı sayesinde pişirme süreci takip edilebilir. Rahat dokunuş özelliği bulunun. Kapağı da otomatik şekilde açılır kapanır olarak tasarlanmıştır.


Koku Filtresi

Fritöz kullanırken bazen istenmeyen yağ kokuları yayılabilir. Bu duruma karşılık koku önleyici bir filtre bu fritözde mevcuttur. İstemediğiniz kokuların yayılmasını önler bunun yanında mutfağınızdaki temizliği ve ferahlık hissini bozmaz.


Yapışmaz Kaplama

Yapışmaz kaplamalı olan kase yapısıyla dayanıklı bir fritözdür. Kullanıcılara pratik şekilde patates kızartma imkanı tanır. 2,2 litre yap kapasitesi vardır ve 1800 W güce sahiptir. Mutfak temizliğini bozmadan kolayca kızartma ürünleri hazırlamanızı sağlar. 6 kişiye yetecek kadar yağ kapasitesiyle kalabalık sofraların yardımcısıdır

 

Çıkarılabilinir Hazne Var
Ek Özellikler Çıkarılabilir Üst Kapak, Isı Ayarı, LED Ekran, Zamanlayıcı
Güç (W) 1800
Renk Beyaz
Yağ Kapasitesi 2,2 lt

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor