Tronic TRK12INVDMD A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima (YENİ MODEL) | Klimalar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Tronic TRK12INVDMD A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima (YENİ MODEL)

Kategori: Klimalar
Güç: 12.000 Btu
Enerji Sınıfı: A++/ A+++
Renk: Beyaz
Gaz: R32
Garanti: 36 Ay
Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan kapalı kutu olarak gönderilmektedir.
YENİ MODEL-ISITMADA A+++ ENERJİ- GİZLİ EKRAN-İKLİMSA GARANTİLİ-ÜCRETSİZ MONTAJ

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
10.799,00 TL
% 2 havale indirimi!
ad.
Sepete Ekle

Tronic TRK12INVDMD A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Güvenilirlik ve Sağlamlık

İklimSA Tronic klimalar 36 yıldan fazla tecrübesi 500’den fazla satış ve servis ağı, kaliteli hizmeti, konusunda uzman personeli ile Sabancı güvencesi altındadır.
 

Yüksek Enerji Verimliliği

Bölgelere göre A+, A++, A+++ değişen yüksek enerji verimliliği sayesinde dış ortam sıcaklığına göre performansı değişecek verim oranı daha da artacak ve elektrik tüketiminizi minimuma düşürür.

Konfor

I Feel özelliği ile klima hava üflemesini artırarak veya azaltarak o anda bulunduğunuz noktadaki sıcaklığı, kumanda ile ayarlamış olduğunuz değere göre otomatik olarak ayarlar. Böylece yaz ya da kış koşullarına göre en ideal soğutma ve ısıtma sağlayarak konforunuzu artırır.
Aynı zamanda kumanda üzerindeki “Akıllı Uyku Modu” seçilerek 8 saatlik uyku süresi boyunca uykuya dalma, derin uyku ve uyanma periyotlarına göre daha rahat bir uyku ortamı sağlar ve güne daha dinç başlamanıza yardımcı olur. Üstelik çalışırken sessizdir.


 

Daha Uzağa Üfleme

10 metreye kadar üfleme özelliği sayesinde bulunduğunuz noktaya kadar soğuk veya sıcak havayı ulaştırır ve her noktada eşit sıcaklık seviyesi sağlayarak konforunuzu artırır.

Soğuk Üflemeyi Engelleme

Standart klimalar soğutma fonksiyonu başlatıldığında, iç ünite bataryası ısınana kadar ortama soğuk hava üflerken, soğuk üflemeyi engelleme özelliğine sahip Tronic klimalar bu süreyi bekleme modunda geçirir. 2 dakika sonra istenen sıcak hava oluştuğunda üfleme devreye girer ve bu sayede klimanız üşümenizi engeller.


Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor