ICON_VARIOSPEEDCOOKING  ICON_COOKM_COOLSTART Siemens’in geliştirdiği varioSpeed ve coolStart teknolojileri ile yüzde yüz lezzete ulaşırken yüzde elliye kadar zaman

dan tasarruf edebilirsiniz. Tek bir tuşa basarak yemeğinizi iki kat daha hızlı pişirebilirsiniz. Entegre mikrodalga buz çözme ve ısıtmadan fazlasını yapar; seçilmiş olan ısı tipine mikrodalga ısısını ekleyerek yemeklerinizin hazırlama süresini kısaltır. Üstelik tüm bu işlemleri yaparken yemeğin lezzetinden de taviz vermez. coolStart fonksiyonu ön ısıtma gereğini ortadan kaldırarak donmuş yiyeceklerin pişirilmesini de hızlandırır. Bu sayede zaman ve enerjiden tasarruf edilir.

Siemens solo ocak

Bir Siemens solo ocak, mutfağınıza pratik fonksiyonları ve şık tasarımıyla değer katacaktır. Sahip olduğu teknoloji ve özel programlar sayesinde işiniz çok daha kolay hale gelir. Kontrol elemanları ile ihtiyacınız olan seçimleri yaparsınız; sonrasını ürünler kendi başlarına hallederler. Yapılması en zor yemekler bile Siemens ile kısa sürede kusursuz bir şekilde hazır olacaktır.