Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı | Buzdolabı | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı

Kategori: Buzdolapları

Tipi: Büro Tipi

Stok Kodu: DB 100

Renk: Beyaz

Hacim: 93 lt

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
5.299,00 TL
% 4 havale indirimi!
ad.
Sepete Ekle

Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı

Gıdalar daha uzun süre taze, lezzetli ve yaşamsal besinlerle dolu! İç kısımlar, kullanıcıya optimum görüş açısı sağlamak ve daha geniş saklama alanı kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır.38 desibel sessiz çalışma standardı ve düşük enerji tüketimi.Dış görüntüsündeki estetik ile eve / ofise uyum sağlar. 

Dijitsu Db 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı, küçük veya büyük tüm ofislerde kullanışlıdır. Ofisinizde besinlerinizin ve içeceklerinizin daha uzun süre taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Özel tasarımı sayesinde şık görünümünün yanı sıra enerji tasarrufu özelliğine sahiptir. enerji sınıfı olmasından ötürü yıllık elektrik tüketimi 112 kWh'dır ve ekonomiktir. Ekonomik olmasının yanı sıra 38 desibel kadar düşük bir sesle çalıştığı için ofiste gürültüye sebep olmaz ve işinize rahatlıkla odaklanabilirsiniz.

Neden Dijitsu Mini Buzdolabını Tercih Etmelisiniz?

Dijitsu mini buzdolabının sunduğu geniş iç hacim ve saklama alanı, kullanıcıya optimum görüş açısı ve kullanım kolaylığı sağlar. Yüksek ayarlı cam rafları dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve  besinleriniz için uygun saklama koşulları oluşturabilirsiniz. Ayrıca rafların ayarlanabilir özelliği sayesinde temizlik yaparken rafları çıkararak her bölmeyi kolaylıkla silebilirsiniz. Statik dondurucu mekanizmasıyla çalıştığı için besinleri doğal bir şekilde soğutarak besin yüzeyinde kuruma ve çatlama oluşmasını önler. 12 litresi dondurucu bölmeye ayrılmış toplam 93 litre hacim kapasitesi, dondurucu ve soğutucu ihtiyacınızı yeterli düzeyde karşılar.

Hem Estetik Hem de Kullanışlı Mini Buzdolabı

Dayanıklı bir kaplamanın tercih edildiği mini buzdolabı, beyaz renkli ve uzun ömürlüdür. Ofisiniz ile estetik bir bütünlük sağlayan Dijitsu mini buzdolabı, hem retro tarzda hem de klasik tarzda mobilyalarla dizayn edilmiş ofislerin iç tasarımı ile uyum sağlar. Mini buzdolabınızı isterseniz bir masanın altına konumlandırıp hem dikkat çekmesini önleyebilir hem de alandan tasarruf ederek ofisinizde başka ihtiyaçlarınız için yer açabilirsiniz. Mini buzdolabı son derece hafif olduğu için ofisteki yerini dilediğiniz zaman tek başınıza değiştirebilirsiniz. Ofisinizde bir mutfak olmasa bile önceden hazırladığınız veya sipariş verdiğiniz yemekleri ve misafirlerinize ikram edeceğiniz içecekleri büro tipi mini buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

'' Ürünün ambalajı servis tarafından açılmalı ve kurulumu servis tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde garanti kapsamından çıkacaktır.''

AB Yeni Enerji Sınıfı

F

Aydınlatma

Var

Derinlik (cm)

48

Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt)

12

Dondurucu Bölmeler Toplam Net Hacim

Yok

Dondurucu Çekmece Sayısı

Yok

Dondurucu Özelliği

Statik

Dondurucu Raf Sayısı

Yok

Enerji Sınıfı

F

Garanti Notu

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..

Genişlik (cm)

45

Hacim (L)

93

Hızlı Dondurma

Yok

Hızlı Soğutma

Yok

Kapı Açık Uyarısı

Yok

Kapı Yönü

Değiştirilebilir

Kontrol Paneli

Mekanik

Kullanım Şekli

Solo

Renk

Beyaz

Ses Gücü Düzeyi Db(A)

41

Ses Gücü Sınıfı

C

Ses Seviyesi (dB)

41

Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt)

93

Soğutucu Çekmece Sayısı

1 Çekmeceli

Soğutucu Raf Sayısı

1 Raflı

Su & Buz Pınarı

Yok

Toplam Net Hacim

93 lt

Üretici

Dijitsu

Ürün Tipi

Büro Tipi

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)

107

Yükseklik (cm)

85

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor