Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

İade ve Değişim

Ürün iade koşulları nelerdir?

Siparişinizdeki ürün veya ürünleri siparişinizin tesliminden sonra 14 (ondört) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün iade koşullarını karşılamadığı takdirde ürün adresinize geri gönderilebilir.

Cayma hakkı süresi içerisinde iade etmek istediğiniz ürünlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız üzerinden ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firması dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

İade etmek istediğiniz ürünleri fatura örneğini kutu içerisine ekleyerek paketleyiniz.
Paketi iade kargo koduyla birlikte anlaşmalı kargo firmamıza  teslim edin.

İade talep ettiğiniz ürünlerin orijinal paketinde; paketi ve aksesuarları tam ve zarar görmemiş, satılabilir durumda olması gerekir. İadesini talep ettiğiniz ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarlarıyla eksiksiz bir şekilde göndermeniz gerekmektedir.

Mobilya kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir. Konu ile ilgili detaylı bilgi ürün sayfalarına eklenmiştir. Elinize geçen demonte mobilyada bir sorun görüyorsanız montaj yapmayınız.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir, çoğaltılabilir ve dijital ortamda yayılıp, yayınlanabilir yazılım ve programlar, BLURAY, DVD, VCD, CD, kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (mürekkep, kartuş, toner.) ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırınlar, set üstü ocaklar, aspiratörler, ütüler, vantilatör, ısıtıcılar, soğutucular, klimalar, televizyon vb. kurulum gerektiren ürünler; yetkili servisi tarafından kurulumu yapılmalı ve evrakları düzenlenmelidir. Prosedüre uygun olarak açılmayan ürünler iade kapsamı dışında kalır.

Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldığında herhangi bir hasar, kusur bulunursa, ayıplı ürün tespiti yapılması halinde detaylı olarak bir tutanak, servis formu veya servis raporu hazırlanmalıdır. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde veyisoglugrup.com ile iletişime geçerek hareket edilmelidir.

İade kargo masraflarını kim karşılıyor?

Yasal süre içerisindeki iade kargonuzu, anlaşmalı kargo firması ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

İade kargonuzu teslim ederken iade kargo kodunu belirtmeyi unutmayın.

İade kargo kodu almak için müşteri hizmetlerimiz ile görüşmelisiniz.

İade veya iptal ettiğim ürünün ücret iadesini ne zaman alırım ?

İade edilen ürün depomuza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

İade edilen ürün iade şartlarına uygunsa 7 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.

İade edilen ürün iade şartlarına uygun değilse tarafınıza geri gönderilir.

İade işleminiz tamamlanınca e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir.

İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi çalıştığınız bankanıza bağlıdır.

Veyisoglugrup.com taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. İlgili banka tutarı kredi kartınıza kendi prosedürlerine uygun şekilde iade eder. Detayları bankanızla görüşmelisiniz.

14 (ondört) Günlük iade süresi doldu, aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Mesafeli Satış Sözleşmesine göre ve iade edilmesi düşünülen ürün veya ürünler iade koşullarını sağlıyorlar ise internetten veya mobilden satın alınan bir ürünü iade etme süresi 14 (ondört) gündür. Bu süre aşımından sonra iade kabul edilemez.

14 (ondört) günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar.