Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

2.07.2020

İzmir ve İlçelerinde Tercih Edilen Siemens Yetkili Satıcısıİzmir ve İlçelerinde En Çok Tercih Edilen Siemens Yetkili Satıcısı

Veyisoğlu grup, dünyaca ünlü elektronik eşya markası Siemens’in önde gelen ve sektörde tanınan yetkili satıcılarından biri. İş yaşamına 1978 senesinde güneş enerjisi üretimi ile başlayan saygın firma, 1999 yılında yılların verdiği deneyim ve bilgi ışığında adını Siemens markası ve bu markanın logosunu taşıyan üstün teknolojiyi içeren ürünler ile bütünleştirerek “Siemens Yetkili Satıcısı” unvanını kazanmıştır.
 
 Firmanın ilk mağazası ise Siemens Bayındır olarak İzmir ilinin Bayındır ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri odaklı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile kısa zamanda büyüyen Veyisoğlu Grup, yeni mağazalar açarak Siemens tüketici dostu teknolojilerini İzmir ilinin farklı ilçelerinde yaşayan insanlara ulaştırmayı hedefleyerek 2000 senesinde Kemalpaşa’da Siemens Kemalpaşa mağazasını açmıştır.
 
 Hızla büyümeyi hedefleyen Veyisoğlu Grup, üçüncü mağazasını Ödemiş ilçesinde hizmete sunmuştur. Ödemiş ilçesinde Siemens Ödemiş olarak internet arama motorlarında araştırma yaptığınızda karşınıza en yeni çıkan Siemens ürünleri başta olmak üzere tüm Siemens marka ev eşyalarını müşterilerine en uygun fiyat avantajları satışa sunan Veyisoğlu Grup ödemiş mağazası çıkmaktadır. 2017 yılında ise Siemens Tire olarak bölgede tanınan dördüncü mağazasını açarak Tire’de yaşayan Siemens ürünlerini satın almayı düşünen insanlara güzel bir olanak sağlamıştır.
 
 Kemalpaşa’da oturanlar Siemens Kemalpaşa ile Siemens dünyası ile buluşuyor. Ev eşyaları ve beyaz eşyalar için Siemens markasını tercih eden Kemalpaşalılar en uygun fiyat avantajları ve kampanyalar ile bu ürünleri kolaylıkla Veyisoğlu grup güvencesi ile satın alıyorlar. Eğer İzmir Ödemiş ilçesinde iseniz ve çeyiziniz için Siemens ürünlerini tercih ediyorsanız geniş çeyiz ürün seçenekleri ile Siemens Ödemiş mağazasını ziyaret edebilirsiniz.
 
 İzmir Tireliler, en son çıkan Siemens teknolojik ürünlerini merak ediyorlar. Tek yapmaları gereken Siemens Tire mağazasına gelerek son teknolojik detaylarla yaşamı kolaylaştıran ergonomik ürünleri incelemek. Bayındır ilçesine gelmeyi düşünenler, bu ilçede Siemens ürünlerini satın almayı düşünüyorlarsa öncelikle www.veyisoglugrup.com sitesine giriş yaparak mağazalarımız sekmesinden Siemens Bayındır mağazasını seçerek mağazanın iletişim ve konum bilgilerine ulaşabilir, iletişim numaralarından mağaza müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirler.
 
 Veyisoğlu Grup, tüm mağazalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olup güler yüzlü hizmeti ile müşteri sayısını her geçen gün artırmaktadır. Profesyonel ve güvenilir bir satış hizmeti almak için Veyisoğlu Grup mağazaları ve veyisoglugrup.com online mağazası doğru bir tercih.
 
 Bir Alman Teknoloji Devi: Siemens
 
 Alman devi Siemens, yüksek teknolojik göze çarpan ürünleri ile global ölçekte milyonlarca insanın tercihi olan bir marka. Pek çok insan, Siemens ürünleri ile ev ve iş yerleri başta olmak üzere yaşam alanlarını hem renklendiriyor hem de yenilikçi ve modern teknoloji doğrultusunda işlerini önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Geniş ürün yelpazesi kapsamında ev eşyaları da üreten Siemens, sağlam ve uzun ömürlü kullanılabilen ürün çeşitleri ve modelleri ile satış ve pazarlama alanında özel bir yere haiz.
 
 Siemens, son teknolojik donanıma sahip ürünlerini ergonomik tasarımlarıyla müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Yenilikçi vizyonu ve farklı kullanım avantajları ile diğer markalara karşı farkını ortaya koymaktadır. Siemens; buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınları, ankastre fırın setleri, set üstü ocakları, elektrikli veya şarjlı süpürgeleri, telsiz telefon çeşitleri, küçük ev eşyaları, mutfak eşyaları ve daha çok sayıda ürünü ile yıllardır başarı ile üretimine devam ediyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma, fiyatları ile de beğeni kazanmaktadır.
 
 Siemens Teknolojisi ile Konforlu Bir Yaşam
 
 Alman mühendisliğinin geldiği üst seviyeleri simgeleyen Siemens markası, Ar-ge çalışmalarına büyük bir önem vermektedir. Uzun yıllara dayanan üretim deneyimi ile inovasyona özel bir değer veren Siemens, insan yaşamını kolaylaştıran, insan ve çevre sağlığına zararsız ve duyarlı ürünlerinin üretim faaliyetlerine kesintisiz olarak devam ederken bir taraftan da yeni teknolojik detaylarla daha üst seviyede bir kullanım avantajı sağlayacak teknolojik ürünlere yönelik çalışmalar yapmaktadır. Siemens teknolojisi ile konforlu bir yaşama adım atmak için Veyisoğlu Grup mağazaları ile hizmetinizde.
 
 Siemens En Son Çıkan Teknoloji Ürünleri
 
 Siemens teknoloji ürünleri arasında son zamanlarda mevsimsel olarak soğutma ve ısıtma işlevlerini gerçekleştiren son teknoloji ürünü klima modelleri öne çıkmaktadır. Bu klima modellerinde havayı temizleyen ve dezenfekte eden teknolojiler yoğun bir talep görmektedir. A sınıfı enerji verimliliği sunan bu klima modelleri kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ergonomik iç dizaynları ile en son çıkan Siemens buzdolabı modelleri de bir diğer dikkat çeken Siemens beyaz eşya ürünüdür.
 
 Siemens, yeni gazlı ocaklarında stepflame adı verilen teknolojiyi kullanmaktadır. Bu teknoloji ile yeni Siemens gazlı ocak modelleri ile birbirinden lezzetli yemekleri artık daha kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Bu teknoloji ile kusursuz sonuçlar mutfağınızda. Şık ve özgün estetik yapıları ile İQ
 700 ankastre serisi mutfaklarınıza farklı bir ambiyans katıyor. Variospeed ve tam ekran grafik animasyonlu TFT ekranı gibi son sürüm teknolojik detayları ile İQ700 serisi benzersiz bir deneyim sunuyor.
 
 Siemens çamaşır makineleri son modellerinde spor giysiler için Siemens outdoor çevrimi hassas kumaşları korurken mükemmel temizlik sağlamaktadır. Siemens üstün teknolojik makineleri ile doğru yıkama biçimleri ile işlevsel giysilerin aynı anda yıkanabilmesinin ve suya karşı korunmasının mümkün olduğunu ispatlayan bir marka. Siemens İQ700 ve İQ500 ütü ürünleri içerdikleri perfectselect, alltextile ve steamcompressor yenilikçi teknolojileri ile kusursuz ütüleme yapmanız mümkün. Ütü yaparken sonuçlardan endişe etmeden keyifle ütü yapabilir, zamanı verimli kullanabilirsiniz.