Philips 3000 Serisi HC3525 Saç Kesme Makinesi | Saç & Sakal Kesme Makinesi | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips 3000 Serisi HC3525 Saç Kesme Makinesi

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
999,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Philips HC3525/15 3000 Serisi Saç Kesme Makinesi

Saçları Muhteşem Yapar
Saç kesme makinesi saçlarınıza gerekli özeni gösterir ve istediğiniz tüm modelleri kendi başınıza kolay şekilde kesmenize yardımcı olur.

Zamandan Kazanın
Zamanınızı daha verimli geçirmek istiyorsanız sizler de günlük işlerinizi daha kısa sürede yaparak bunu başarabilirsiniz. Saç kesme işleminin daha hızlı olmasına yardımcı olur ve diğer işlerinize daha fazla vakit ayırmanızı kolaylaştırır.

Tutuş Kolaylığı
Saç Kesme Makinesi elin şeklinde uygun olarak tasarlanmıştır. Sizlere kaymayan özelliği ile kesim sırasında hatasız bir performans sağlar. Kolayca tutun ve çalıştırın. Ardından ortaya çıkardığı işe hayran olursunuz.
Konforlu Kesimler
Evde dinlenmek istediğinizde ev konforunda bir kesim ortaya çıkarır. Sizler için en kaliteli performansını gösteren makine ile saçlarınızı kuaföre gitmeden de kolay bir şekilde kesebilirsiniz. Her zaman rahatlığını hissettirir.

Profesyonel Olmak İsteyenlere Özel
Profesyonel bir kesim sunan makine ile sizler de kısa sürede saç ustası olabilirsiniz. İstediğiniz her modeli kendinizde deneyerek neler başarabildiğinizin farkına varacaksınız. Daima en güzel imkanları sunar.

Her Gün Yardımcı
Tatile gittiğinizde sizler de makine ile saçlarınızı istediğiniz her yerde kesebilirsiniz. Özellikle yetişmeniz gereken yerlere gitmeden önce şık görünmek için saçlarınıza gerekli özeni göstereceksiniz. Çantada kolayca taşınabilir ve alan kaplamayan ergonomik tasarımı taşıma konusunda destekçiniz olur. Her yerde çıkarıp etkili performansından kolayca faydalanırsınız.https://n11scdn3.akamaized.net/a1/org/08/25/57/22/IMG-4487484081196698598.jpg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor