Philips HD2590/90 Daily Collection Ekmek Kızartma Makinesi | Ekmek Kızartma Makinesi | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips HD2590/90 Daily Collection Ekmek Kızartma Makinesi

Kategori: Ekmek Kızartma Makineleri

Stok Kodu: HD2590/90

Güç: 1.030 Watt

Renk: Siyah

Kızartma Kademe Sayısı:8

Ekmek Dilim Kapasitesi:2

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, orijinal, açılmamış kutusunda gönderilmektedir.

Garanti: 24 Ay

PHILIPS TÜRKİYE GARANTİLİ

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
1.349,00 TL
% 4 havale indirimi!
ad.
Sepete Ekle

Philips HD2590/90 Daily Collection Ekmek Kızartma Makinesi

Uygun Yuva

Farklı ebatlarda ve türlerde olan ekmekleri artık rahatlıkla kızartabilirsiniz. Bu sayede oldukça lezzetli bir kahvaltı menüsü hazırlamanız mümkündür. İçinde bulunan çörek ısıtıcısı sayesinde evde hazırlanan çeşitli hamur işlerini ısıtmanız da ihtimal dahilindedir.


Buz Çözme Özelliği

Dondurucuda yer alan ekmekleri kısa süre içerisinde tüketilmeye hazır hale getirebilirsiniz. Bu sayede pek çok ekmeği nitelikli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uygun bir şekilde dilimlenmiş ekmeği yuvaya yerleştirmek.


Kullanımı Kolay Philips Ekmek Kızartma Makinesi

Kullanışlı kaldırma kolu sayesinde ufak ekmekleri oldukça kolay bir biçimde yuvanın içinden alabilirsiniz. Oldukça güvenli olan bu kol sayesinde sıcak yüzeylere temas etmeden ekmekleri almak mümkündür.

 

Temizliği Kolay

Kırıntı tepsisi oldukça kolay bir şekilde temizlenebilir. Bu sayede çeşitli ekmek parçalarını saniyeler içerisinde çöpe atabilirsiniz. Özel bir bakıma gerek olmadan Philips ekmek kızartma makinesi daha steril bir hale getirilebilir.


Yanıklara Karşı Alınan Önlem

Isıyı geçirmeyen dış kaplaması sayesinde pek çok yanık tehlikesinin önüne geçebilirsiniz. Bu sayede güvenli bir kullanım deneyimi edinebilirsiniz. Çoğu durumda çocuklar tarafından bile rahatlıkla ekmek kızartmak mümkün hale gelecektir.


Kontrolü Size Veren Philips Ekmek Kızartma Makinesi

İptal düğmesi sayesinde kızartma işlemini anında durdurabilirsiniz. Güvenli ve rahat bir kullanımla birlikte ekmekleri ısıtmanız da mümkündür. Otomatik kapanma özelliğiyle birlikte ekmek sıkışması durumunda enerjiyi keser. Diğer Ekmek Kızartma Makinesi modellerini incelemek için Ekmek Kızartma Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor