Philips PerfectCare PSG7150/30 Buhar Kazanlı Ütü | Ütü | Elektrikli Ev Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips PerfectCare PSG7150/30 Buhar Kazanlı Ütü

Kategori: Ütüler

Stok Kodu: PSG7150/30
Güç: 2100 W
Su püskürtme: Evet
Şok buhar: 600
Sürekli Buhar: 120 g/min
Garanti: 24 Ay
Teslim ve sevk deposu: Depomuzdan açılmamış kutusunda hızlı kargo

PHILIPS TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
8.105,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Philips PerfectCare PSG7150/30 Buhar Kazanlı Ütü

Akıllı otomatik buhar teknolojisine sahip olan Philips buhar kazanlı ütü, geniş haznesiyle sürekli olarak su dolumu yapmanıza olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Ultra hafif yapılı tasarımı ve ileri teknolojisi sayesinde verimli kullanım imkanı sunar.

Üstün görsel ve işlevsel özelliklerle donatılan tasarım ultra hafif yapılıdır.

2 dk gibi kısa bir süre içerisinde ısınarak zamanı verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.
1.8 litrelik çıkarılabilir su haznesi sürekli olarak dolum yapmaya gerek duymadan ütüleme işlemi yapmanız için idealdir.

Benzersiz teknolojisiyle ön plana çıkan ütü hareket sensörüne sahiptir. Bu sayede farklı kumaş türlerindeki giysiler üzerinde hareket ederken algılar ve yanma riskini ortadan kaldırır. 
120 g/dk sürekli buhar özelliği sayesinde rahat ve zahmetsiz bir ütü deneyimi yaşamanıza imkan tanır.

Özel teknolojiye sahip olan ürün, ideal sıcaklık seviyesini ayarlar ve ütüleme sırasında kumaş deformasyonlarının önüne geçer. En zorlu kırışıklıkları dahi açan buhar gücü görsel açıdan kusursuz kıyafetlere ulaşmanızı mümkün kılar. Haznedeki su bittiğinde ütüyü prizden çekmenize gerek kalmadan yeniden dolum yapabilirsiniz.

Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken ileri teknoloji buhar kazanlı ütü maksimum performansa ulaşırken minimum seviyede enerji harcar. Bu sayede uzun vadeli kullanımlarda enerji tasarrufu etmenize imkan tanır.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor