Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

31.01.2021

Profilo İzmir Yetkili SatıcıProfilo Hakkında
Profilo Dayanıklı Ev Aletleri ya da kısaca Profilo, 1976 yılında İstanbul'da kurulan beyaz eşya ve elektronik ürünleri üreticisi. BSH grubuna dahildir. Ünlü Yahudi asıllı Türk iş adamı Jak Kamhi tarafından kurulmuştur. 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılarak, grubun uluslararası deneyimini ulusal gücüne eklemiştir. Türkiye'nin dört bir yanında 1200’ü aşkın satış noktası ile ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip markalarından olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’ nin beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan bir ürün gamı bulunmaktadır.

Üretim
Bu ürünlerden, özellikle elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcı grubu ve küçük ev aletlerinin tamamı ithal olmakla beraber yerli ürünlerin üretimi ise BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Çerkezköy Fabrikası’nda gerçekleştirilmektedir.

Dayanıklı ve Fonksiyonel
Profilo markasının en başta gelen özelliği, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturması, teknolojiyi yalın çizgisi ve kolay kullanım şekilleriyle Türk halkının beğenisine sunmasıdır. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri inovasyon gücünü tamamen Türk halkının beyaz eşya kullanım alışkanlıklarından almaktadır.

Profilo  Beyaz Eşya
 
Profilo  beyaz eşya İzmir ev aletlerinde dayanıklı, ve ilgi çekici tasarımıyla Profilo beyaz eşya İzmir geniş olanaklarla dolu bir alışverişi müşterilerine sunmaktadır.

Dünya mutfağından yemekler yapabilmek için
 
Profilo yemek pişirmeyi tercih edilen bir uğraş ve zevk haline getirmektedir. Yenilikçi teknolojileri ve cihazların işlevselliği mutfakta kişiye lezzetli yemekler yaratması için ilham vermektedir. Bu cihazların tasarımları ve malzemeleri ile yeni standartlar belirlenmiştir.

 Ocaklar, Fırınlar, Davlumbazlar vb. bu kategoride yer almaktadır.
 
Enerji tasarruflu Buzdolabı

 
Profilo’nun LowFrost ve NoFrost buzdolapları , alttan ve üstten dondurucu modelleri, gelişmiş Maksima Serisi XL ve XXL seçenekleri ile mutfağınızın kahramanı buzdolabı çeşitleri Profilo'da mevcuttur.

Profilo buzdolabı, enerji tasarruflu ve uzun ömürlüdür.
 
 Çevreci Bulaşık Makineleri


Yenilikçi tasarımlar, yükseklik ayarlanabilen raflar, büyük tencereler için daha geniş kullanım alanı sunan sepetler, Profilo bulaşık makinelerinde hız, titizlik ve verimlilik kavramları en uygun şekilde bir araya getirilmiştir. Dijital gösterge ile kalan zaman, tuz  ve su göstergeleri ekran gösterilmekte. Başlangıç zamanı ertelenebilmektedir.
Mutfağınıza uygun olarak beyaz, siyah ve inox renkli bulaşık makineleri üretimi vardır.
Ankastre mutfaklar için tezgaha sıfır montaj yapılabilen bulaşık makineleri mutfağınızın şıklığını tamamlar.
Profilo bulaşık makinesi 10 yıl paslanmazlık garantisi sunar.
 
Uzun Ömürlü Çamaşır MakineleriYüksek performanslı ve  son teknoloji ürünü dayanıklı çamaşır makineleri Profilo'da. Akıllı dozaj sistemi ve leke tanıma özellikleri sayesinde çok kolay bir kullanım sunar. Profilo çamaşır makinesi uzun ömürlüdür. 10 yıl motor garantildir.
 
 Türk Kahve Makineleri

 
Profilo Türk Kahve makinesinde kahveler, tam kıvamında pişer.


Televizyonlar
Profilo televizyonlar yüksek teknoloji ürünü ve kaliteyi bir arada sunuyor. 4k görüntü kaliyeli televizyonlar, ücretsiz montaj ve teslimat  ile Profilo servisleri tarafından evinize getirilir ve kurulur. Yüksek özellikli Televizyonlar Profilo güvencesiyle uygun fiyatlarla Profilo yetkili satıcı Veyisoğlu mağazalarında.

Profilo Yetkili Satıcı
 
Veyisoğlu, Profilo yetkili satıcı İzmir kategorisinde bulunmaktadır. Profilo yetkili satıcı İzmir Veyisoğlu internet sitesi olan veyisoglugrup.com üzerinden ürünlere ulaşım sağlanmaktadır. Ürünleri birebir görerek karar vermek isteyenler için  Profilo İzmir içerisinde Kemalpaşa'da mağaza bulunmaktadır. İzmir'in tüm ilçelerine hizmet vermektedir.  Profilo İzmir bayilerinde olan ürünler için yine Veyisoğlu’nun internet sitesi kullanılabilmektedir.