Samsung AR35 White AR09TXHQBWK A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima | Klimalar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Samsung AR35 White AR09TXHQBWK A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Kategori: Duvar Tipi Klimalar
Enerji Sınıfı: A++
Kapasite: 9.000 Btu/h

Renk: Beyaz
Garanti: 36 Ay

Motor Garantisi: 10 Yıl
Sevk ve Teslim Deposu: Depomuzdan, orijinal ambalajında sevk edilmektedir.

SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO-ÜCRETSİZ KURULUM 

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
14.799,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Samsung AR35 White AR09TXHQBWK A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Enerji Tasarrufu ile Çalışan Ürün

Samsung enerji tasarrufu konusunda dünyadaki en başarılı markalar arasında ilk sırada gelir. Inverter teknolojisi sayesinde her gün tasarruf etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Sık sık devreye girip çıkmadan, istenilen sıcaklığı mekanda her zaman yakalayabilirsiniz. Elektrik dalgalanmalarının da önüne geçilmiş olur.

 

Hızlı Soğutma Özelliği Mevcut

Evinize ilk geldiğiniz zaman klimanızın iç ortamını hızlıca soğutmasını arzu edebilirsiniz. Böyle bir durumda hızlı soğutma modu tercih edilebilir. Bu mod sayesinde dış ortamın bunaltıcı sıcaklıklarından da kurtulmuş olursunuz. Evinizin içinde istediğiniz sıcaklığı yakalamanız çok kolay.

Temiz Hava Solumak Mümkün

Soluduğunuz havanın temiz olduğundan emin olmanız için Samsung kullanmanız yeterli olur. HD filtre özelliği sayesinde kirletici maddelere ek olarak polenlerden ve evcil hayvan tüylerinden de kurtulmuş olursunuz. Filtre yıkanılabilir özelliktedir.

İyi Uyku Modunda Çalışma

İyi uyku modu ile harika bir gece uykusunun tadını çıkarmaya ne dersiniz? Uyku döngüsünün her aşaması için ideal koşulları oluşturan Samsung ile uyku kaliteniz artacak!

 

Otomatik Salınım

Samsung sayesinde otomatik salınım iki yönlü olarak gerçekleşmektedir. Hava akış yönü otomatik olarak kontrol edilirken, hava odaya hızlı ve eşit bir şekilde yayılmaktadır. Sıcak hava bu şekilde daha ileri gitme imkanı bulmuş olur. Mekanda ideal sıcaklık ve soğukluk sağlanabilir.

 

Değişken Filtreler

Filtrelerin değişimi söz konusu olduğundan onları tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Filtre yıkama özeliği bulunmaktadır. Yıkama ve durulama sonrası tertemiz filtreleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Havanız temiz ve kirden uzak olsun isterseniz mutlaka Samsung tercih edin, tam olarak aradığınızı bulacaksınız.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor