Samsung Wind-Free Premium AR09BXFCMWK/SK 9000 BTU A++ Duvar Tipi Klima | Klimalar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Samsung Wind-Free Premium AR09BXFCMWK/SK 9000 BTU A++ Duvar Tipi Klima

Kategori: Duvar Tipi Klimalar

Stok Kodu: AR09BXFCMWK/SK
Enerji Sınıfı: A++
Kapasite: 12.000 Btu/h

Renk: Beyaz
Garanti:36 Ay

Motor Garantisi: 10 Yıl
Sevk ve Teslim Deposu: Depomuzdan, orijinal ambalajında sevk edilmektedir.

SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO-ÜCRETSİZ KURULUM

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
18.249,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Samsung WindFree Premium AR09BXFCMWK/SK A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
23.000 mikro hava deliği sayesinde sessiz ve rüzgarsız serinletme imkanı sağlayabilir. Durgun hava fonksiyonu ile cildinizde oluşabilecek kuruluk sorunlarının önlenmesine yardımcı olabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER


 

  • Yapay zeka ile desteklenen ürün oda neminin ve hava kalitesinin ideal şartlara getirilmesine olanak sağlar.
  • Nem düzeyinin sabitlenmesine yardımcı olarak nefes yollarında oluşabilecek rahatsızlıklarının engellenmesine imkan tanıyabilir.
  • İkiz tüplü susturucusu sayesinde düşük desibellerde çalışma olanağı sunan klima modeli sessiz kullanım avantajı sunar.

 

WİNDFREE™ Modu
Rahatsız edici soğuk havanın meydana getirdiği sorunların önüne geçmesine yardımcı olan WİNDFREE™ modu, hava akışının yumuşak ve yavaş şekilde cildinize temas etmesine olanak sağlayabilir. Kademeli sıcaklık ayarları ile uykuya dalmanıza yardımcı olarak konforlu ve verimli bir uyku süreci yaşamanıza imkan tanıyabilir.


Fonksiyonel Fan Tasarımı
%18 daha geniş dönüş olanağı sağlayan üst fan desteği, odanın üst kısımlarında bulunan havanın tüm mekana ideal şekilde dağıtılmasına yardımcı olur. Ayrıca hızlı havalandırma desteği sunabilen geniş fan yüzeyi, kısa süre içerisinde tüm odanın eşit derecelere gelmesine olanak sağlar.

Uzaktan Erişim
Yapay zeka destekli yazılımsal donanımı, mobil uygulamalar üzerinden uzaktan erişim imkanı sağlar. Modlar arası geçişleri ve oda sıcaklığını dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda otomatik temizleme modu, temizlik işlemlerini yerinizden kalkmadan gerçekleştirme imkanı sunar.

Diğer ürünleri incelemek için Klima kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor