Samsung WindFree Premium Black AR12CXFCABT/SK 12000 BTU Duvar Tipi Klima | Klimalar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Samsung WindFree Premium Black AR12CXFCABT/SK 12000 BTU Duvar Tipi Klima

Kategori: Duvar Tipi Klimalar
Stok Kodu: AR12CXFCABT/SK
Enerji Sınıfı: A++
Kapasite: 12.000 Btu/h

Renk: Siyah
Garanti:36 Ay

Motor Garantisi: 10 Yıl
Sevk ve Teslim Deposu: Depomuzdan, orijinal ambalajında sevk edilmektedir.

STOKTAN HIZLI KARGO-SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ-ÜCRETSİZ KURULUM

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
26.499,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Samsung WindFree Premium Black AR12CXFCABT/SK 12000 BTU Duvar Tipi  Klima

WindFree™ Soğutma ile konforlu serinliğin tadını çıkarın. Havayı 23.000 mikro hava deliğinden* yumuşak ve sessizce** dağıtırak “durgun hava”*** ortamı yaratır, böylece cildinizde rahatsız edici soğuk rüzgar hissi oluşturmaz. Sevdiklerinizin konforu maksimum olur.

WİNDFREE™ SOĞUTMA (ENERJİ TASARRUFU)

Enerji verimliliği yüksek WindFree™ Soğutma ile her gün tasarruf edin.Klimanız WindFree™ modunda çalışırken, dış ünite Hızlı Soğutma moduna kıyasla% 77'ye kadar daha az elektrik kullanarak minimum güç tüketir*. Böylece elektrik faturalarınızı dert etmeden rahatça serin kalabilirsiniz.

WİNDFREE™ İYİ UYKU MODU

WindFree™ İyi Uyku modu, rahatsız edici soğuk hava akışı olmadan uykunuz için ideal şartları yaratır. WindFree™ Soğutma modunun sıcaklık kontrolü ile hızlı bir şekilde uykuya dalmanıza, derin ve rahat bir şekilde uyumanıza ve tamamen yenilenmiş uyanmanıza yardımcı olur.

HIZLI SOĞUTMA MODU
Tüm odanızı hızlı, etkili ve konforlu bir şekilde soğutun. Digital Inverter Boost teknolojisi sayesinde havayı% 43 daha hızlı soğutur*. Gelişmiş tasarımı % 15 daha büyük bir fana, % 18 daha geniş hava girişine ve % 31 daha geniş kanatçıklara sahiptir. Böylece soğuk hava daha uzağa ve daha geniş** dağılır. (15 metreye kadar)

Evinizdeki serinliği her zaman ve her yerde kontrol edin. SmartThings Uygulaması* ile klimanızı mobil cihazlarınız üzerinden tek dokunuşla uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Ya da Yapay Zekaya (AI)* ne istediğinizi belirtin ve sizin için önereceği en iyi ayarlar ile klimanızı otomatik kontrol etsin.


OTOMATİK TEMİZLEME ÖZELLİĞİ
Klima kapatıldığında, Otomatik Temizleme işlevi ısı eşanjöründeki tozu ve nemi gidermek için otomatik olarak iç ünite içerisindeki fanı çalıştırır. 3 adımda gerçekleşen bu işlemde 10 ila 30 dakika arası iç ünite eşanjörü üzerine hava üflenerek nem giderilir. Böylece bakteri ve küf oluşumu önlenir, klimanız temiz ve kuru kalır.

ECO MODU ENERJİ TÜKETİMİ VE FATURALARDAN TASARRUF SAĞLAR, ETKİLİ BİR ŞEKİLDE SOĞUTUR

Enerjiden tasarruf edin, ama yine de serin kalın. ECO modunda, Normal moda kıyasla kompresör kapasitesi daha az kullanılır, bu sayede enerji tüketimi azalır*. Dış hava sıcaklıkları çok yüksek olmadığında verimli bir şekilde soğutma yapmanızı, enerji tüketiminden tasarruf etmenizi sağlar.

FİLTER PLUS

Filter Plus iç ünitenizin üzerinde yer alır, böylece kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir. Yoğun filtre yapısı Isı Eşanjörünü temiz tutar ve yoğun yapısı sizi havadaki tehlikeli kirleticilere karşı korumaya yardımcı olur*.

SESSİZ VE SAKİN BİR İÇ ORTAM YARATIR
Kumandanız üzerinden sessiz mod fonksiyonunu seçerek kusursuz sakinliğin keyfini yaşayabilirsiniz

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor