Siemens SN23EW62KT Bulaşık Makinesi | Bulaşık Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Siemens SN23EW62KT Bulaşık Makinesi

Kategori: Bulaşık Makineleri

Stok Kodu: SN23EW62KT

Program Sayısı: 6

Renk: Beyaz

Teslimat ve Sevk Deposu: Horoz Lojistik, Siemens Bölge Deposundan açılmamış, orijinal ambalajlı olarak sevk edilmektedir.

Motor Türü: iQ drive motor

İç Gövde Tabanı Materyali Türü: Çelik

İç Gövde Paslanmazlık Garanti Süresi: 10 yıl

Garanti Süresi: 36 ay

Sepet Sayısı: 2

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
20.899,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Siemens  SN23EW62KT Bulaşık Makinesi

Home Connect teknolojisine sahip 6 programlı bulaşık makinelerini uygulama aracılığıyla uzaktan kontrol edin!

  • Özel olarak tasarlanmış alt yıkama kolu bulaşık makinenizi dört bölgeye ayırarak bulaşıklarınızı en ince ayrıntısına kadar temizler.
  • Ön Yıkama Opsiyonu, zor kirleri yumuşatarak bulaşıklarınızın temizliğini zahmetsiz hale getirir.
  • glassZone ile tüm bardak ve cam bulaşıklarınız için narin bakım ve mükemmel parlaklık.
  • Kaydırmaz Bardak Koruyucu, bardaklarınızın yıkanırken kaymasını önleyen yeni nesil bir bardak desteğidir.

Otomatik Filtre Temizleme

Mükemmel temizliğin sırrı bulaşık makinenizin filtresinde gizli. Genelde filtrenin her yıkamadan sonra temizlenmesi gerekir. Home Connect veya panel ayarlarından Otomatik Filtre Temizleme özelliğini seçtiğinizde filtre, ana yıkama, ara yıkama ve durulamadan sonra entegre temizleme başlığıyla kendini temizler. Böylece filtreyi yılda sadece 3 kez temizleyerek*  bulaşık makinenizden her zaman mükemmel temizlik sonuçları ve maksimum performans alabilirsiniz.

Ön Yıkama Opsiyonu

Ön Yıkama Opsiyonu ile kusursuz temizlik. Bu opsiyon, bulaşıklarınızı ısıtılmış suyla ön yıkamadan geçirir ve doğal buharda bekleterek normal yıkamaya hazırlar. Bu sayede bulaşıklarınızı sudan geçirmenize gerek kalmadığı için su tasarrufu yapmanızı sağlar.

ANINDA SESSİZLİK

Günün yoğunluğunda tamamen sessizliğe ihtiyaç duyduğunuz anlarda, Home Connect yanınızda.Home Connect uygulamasındaki Anında Sessizlik seçeneğiyle bulaşık makinenizin çalışma gürültüsünü 30 dakikaya varana kadar azaltabilirsiniz. Anında Sessizlik seçeneğini istediğiniz zaman ve yıkamanın herhangi bir aşamasında başlatabilir ve ne zaman isterseniz normal yıkama moduna dönebilirsiniz.Kusursuz temizlikten ödün vermeyen sessizlik.

10 YIL GARANTİ

Yenilikçi teknoloji, dayanıklılık ve kaliteyle buluştuğunda daha da güzel. Bulaşık makinelerimizin iç haznesinde, yüksek kaliteli paslanmaz çelik kullanıyoruz.  Makinelerimiz, belirli malzemelere özel olarak geliştirilen  üretim ve bağlantı teknolojileriyle imal edilir. Ayrıca özel bir yüzey kaplamasına sahiptirler.  Bu sayede, iç haznenin paslanmasına karşı tam 10 yıllık garanti süresi sunuyoruz.Kalite garantili bulaşık makinenizden en yüksek performansı alın.

Tek Dokunuşla Kullanma Kılavuzu

Cihazınız hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda, Home Connect Uygulamasına girerek tek dokunuşla tüm kullanım kılavuzunu görebilirsiniz. Böylece cihazınızla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilere hızlıca erişebilirsiniz.

Uzaktan İzleme

Bulaşık makinenizde herhangi bir sorun olması durumunda, Home Connect uygulaması size uzaktan teşhis imkanı sunar. Siemens müşteri hizmetleri, hatanın kaynağını tespit etmek için, izninizi alarak cihazınıza uzaktan erişir. Diyelim ki problem hemen çözülemedi ve teknik destek gerekiyor. Bu durumda, profesyonel Siemens teknisyenimiz onarım için gereken parçalar ve donanımıyla kapınızı çalacaktır.

Tablet Sayacı

Tablet sayacı size daha fazla kolaylık ve rahatlık sağlar: Yeni bulaşık makinesi tabletleri satın aldığınızda Home Connect uygulamanıza not edin ve nerede olursanız olun akıllı telefonunuz aracılığıyla ne kadar tabletinizin kaldığını takip edin. Üstelik tabletiniz azaldığında, Home Connect uygulaması size bir bildirim göndererek yeni bulaşık makinesi tableti almanız gerektiğini hatırlatır.

AUTOPROGRAM

autoProgramme düğmesine basıldıktan sonra, aquaSensor suyun ne kadar kirli olduğunu; ne zaman ne kadar temiz su eklendiğini ve bulaşık yıkama sıcaklığını kontrol eder.

iQdrive

Eskimeyen iQdrive motor çok verimli, sessiz ve dayanıklıdır.

Favori düğmesi

Favori düğmesi, bulaşık makinenizi daha kişiselleştirebilir. En sık kullandığınız programları ve özellikleri girin. İstediğiniz zaman, sadece bir dokunuşla ya da Home Connect uygulamasıyla başlatın.,

Ekstra Durulama

Konu temizlik olduğunda sürekli ekstra efor sarf ediyorsanız, Ekstra Durulama sizin için tasarlandı. Siemens bulaşık makinelerindeki Ekstra Durulama seçeneği, ek bir durulama döngüsü çalıştırır. Böylece siz de mükemmel temizlenmiş bulaşıklar elde edersiniz.

Çoklu su koruması

Su hasarına karşı koruma: Çoklu su koruması.

Çoklu su koruması sistemi, su hortumunda hasar veya makinede bir sızıntı gibi her türlü su hasarına karşı korur

 

varioSpeed Plus

Bulaşıklarınızı üç kata kadar daha hızlı  yıkayın ve kurutun, üstelik aynı mükemmel  performansla...  varioSpeed Plus ile turbo durulama özelliğini, durulama  süreci devam  ederken  dahi istediğiniz anda  çalıştırabilirsiniz.  Ayrıca varioSpeed Plus'ı ister mobil cihazınızdaki Home Connect uygulamasını kullanarak,  isterseniz de panelden etkinleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz. Gerçekten çok akıllıca!

Program / Opsiyonlar

6 Program: Eko 50 °C, Auto 45-65 °C, Yoğun 70 °C, Speed 65° 65 °C, Hızlı 45 °C, MyFavourite

Özel program: MyFavourite

5 Opsiyon: Home Connect, hijyenEkstra, Pretreatment, Extra Rinse, varioSpeed Plus

Silence on demand (uygulama üzerinden)

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor