Silverline FS5425S01 Gri Cam Set Üstü Ocak | Setüstü Ocaklar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline FS5425S01 Gri Cam Set Üstü Ocak

STOKTAN HIZLI KARGO-ÜCRETSİZ KURULUM-ÜCRETSİZ LPG DÖNÜŞÜM

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
5.500,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline FS5425S01 Gri Cam Set Üstü Ocak

Kullanışlı ve Şık

Siyah rengin hakim olduğu tasarımı sayesinde mutfakların modern ve şık tasarımını destekler. Tabanı kaliteli bir camdan oluştuğu için ısıya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Bu dayanıklılıktan dolayı uzun süreli kullanımlara müsaittir.

Kolay Kontrol

Sağ tarafına konumlandırılmış olan düğmeleri sayesinde gözlerin her biri kontrol edilebilir. Gözler çalışırken butonlara erişmenin herhangi bir tehlikesi bulunmamaktadır. Bu sayede ateş düzeyi çeşitli ayarlara getirilebilir.

Silverline İle Verimli Enerji Tüketimi

Yüksek verimli yanış sistemi sayesinde doğalgazı daha randımanlı bir biçimde kullanır. Bu sayede uzun vadede enerji tasarrufu yapmanıza olanak tanır. Çeşitli boylarda olan bekleri sayesinde cezveden tutun da büyük tencerelere dek pek çok mutfak ürünüyle yiyecek veya içecek hazırlamak mümkündür.

Emniyetli Kullanım

Gaz kesme özelliği olduğu için çeşitli aksiliklerde gaz sızıntısı gerçekleşmez. Rüzgar yada diğer herhangi bir sebepten dolayı ateş kesildiği anda gaz salımı durdurulur. Böylelikle sizin ve sevdiklerinizin güvenliği sağlanmış olur.

Pratik Kullanım

Yemek pişirmek için çakmak ve benzeri ateş kaynaklarına artık mutfakta ihtiyaç duymayacaksınız. Otomatik yanma özelliği bulunan Silverline set üst ocakları sadece tek tuşla aktive edilirler. Bu sayede yemek pişirmeye saniyeler içinde başlayabilirsiniz.

Mutfakların İhtiyacı

Her mutfakta kendine yer edinebilecek niteliktedir. İçinde yer alan elektronik sistem sayesinde uzun süre sizlere hizmet edebilir. Gözler birbirinden yeterince uzak duracak şekilde konumlandırılmıştır. Bu sayede aynı anda birkaç tencerede yemek yapabilir yada ısıtabilirsiniz.

 

Yükseklik: 14 CM

Derinlik: 64 CM

Ürün Tipi: Solo

Yakıt Türü: Doğal Gaz

Kullanım Şekli: Ev Tipi

Ocak Göz Sayısı: 4

Model: FS5425S01

Materyal: Cam

Boyut: Y14 x G72 x D64 CM

Genişlik: 72 CM

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor