TCL 65C635 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV | Televizyonlar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

TCL 65C635 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Kategori: Televizyonlar
Stok Kodu: 65C635
Ekran Boyutu: 65" (164 cm)
Çözünürlük: Ultra HD
Garanti: 24 Ay
Teslim ve Sevk Deposu: Açılmamış, kutusunda depomuzdan hemen kargo ile gönderilmektedir.

TCL TÜRKİYE GARANTİ

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
29.999,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

TCL 65C635 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV
TCL C635, Quantum Dot ve ONKYO ses sistemiyle olağanüstü görüntü kalitesi ve kusursuz ses efekti sağlayan bir 4K TV'dir. Mükemmel bir TV’den beklediğiniz her şeyi kesinlikle karşılar. Bunların yanı sıra en can alıcı nokta, Google TV sisteminin sağladığı süper kolay, hızlı ve rahat kullanıcı deneyimidir. Şimdi, kişiselleştirilmiş Google TV C635'i sadece "OK Google!" diyerek açabilirsiniz. Muhteşem akıllı TV yolculuğunuz şimdi başlıyor.

Detayları Ayrıntılarıyla Görün
UHD içerikler için en son standart olan HDR (Yüksek Dinamik Aralık), çarpıcı parlaklık, olağanüstü gölge ayrıntıları ve canlı renklerle üstün bir deneyim sunar. Koltuğunuza oturun ve film yapımcılarının vermek istediği inanılmaz görüntü ayrıntılarının keyfini çıkarın.

QLED
Canlı, Coşkun, Enerjik
 Quantum Dot teknolojisi sayesinde, bir milyardan fazla renk ve gölge, C635'in görsel performansını size sunar. Gözlerinizin yakaladığı tüm renkleri, TV'nizde görebilirsiniz.

Google TV
Sadece Size Özel
 Abone olduğunuz platformlar ve size sunulan içeriklerden yeni filmleri ve TV dizilerini keşfedin. Daha önce izlediklerinize ve ilgi alanlarınıza göre yapılan öneriler sayesinde, keyifle izleyeceğiniz içeriği bulmak kolaylaşır.

Google Duo
Google Duo ile Dünyaya Bağlanın
 Google'ın görüntülü sohbet uygulaması ile kolayca bire-bir aramalar yapabilir veya grup çağrılarına katılabilirsiniz. Yazılı, sesli veya görüntülü mesajlar vs. gönderebilirsiniz.
 
Ok Google
Büyük Ekranınızda Size Yardım Eder
 TV'niz artık her zaman olduğundan daha kullanışlı. Google'a hava durumu, maç sonuçları ve daha pek çok konuda sorular sorabilir ve yanıtları doğrudan ekrandan alabilirsiniz. Sesinizi kullanarak uyumlu akıllı ev cihazlarınızı görebilir ve kontrol edebilirsiniz.
 
Google Watchlist
Tüm Favorileriniz İçin Tek Bir Liste
 İlginizi çeken bir dizi veya film bulduğunuzda, yeni keşfettiğiniz bu içerikleri takip etmek için İzleme Listenize ekleyebilirsiniz. Herhangi bir tarayıcıda Google Search yaparak yeni film ve dizileri telefonunuzdan veya dizüstü bilgisayarınızdan bile İzleme Listenize koymanız mümkün.
 
Google Photos
Harika Arka Plan
 
TV izlemediğiniz zamanlarda, Google Fotoğraflarınızı görüntüleyerek en güzel anılarınızı yeniden yaşayabilir veya Getty görüntüleri, Google Earth ve diğer kanallardan seçilmiş yer ve sanat eseri fotoğraflarıyla dünyanın her yerini ziyaret edebilirsiniz.
 
Kids Care
Çocuklarınız için
 
Çocukların eğlenmesi için yaratılan özel bir alan. Uygun içerikleri filtreleyen Çocuk Profilleri ile tüm aile bir arada eğlenceli vakitler geçirirken, hoş olmayan yapımlardan uzak kalırsınız. Ebeveynler, çocuklara uygun içerikler için zaman ayarlama fonksiyonunu kullanarak içerik kontrolünü daha iyi yapabilir.
 
Home Control
Eviniz TV'nizde
 Uyumlu ev cihazlarınızı doğrudan TV'den kontrol edebilirsiniz. Güvenlik kamerası görüntülerini TV ekranınızdan izleyebilirsiniz.
 
Wide Color GAMUT
Bir Milyardan Fazla Renk
 
DCI-P3 standardında %93'e varan daha geniş bir renk paleti gösterebilen bir TV’nin keyfini yaşamak elinizde. Tıpkı renk dünyasını izlemek için bir kaleydoskoptan bakar gibi bir deneyim sizi bekliyor.

120Hz . DLG
Can Sıkıcı Gecikmeyi Çekmek Zorunda Kalmazsınız
 TCL'nin en yeni DLG (Çift Hat Kapısı) teknolojisinin kullanıldığı içerikleri otomatik ayarlama işlevi sayesinde her zamankinden daha yüksek yenileme hızı ve çok kısa gecikme süresi yaşanır. Çok daha akıcı bir oyun deneyimi sizi bekliyor.

Dolby Vision
Sürükleyici Sahneleri Canlıymış Gibi İzleyin
 Bir sinema salonunda oturduğunuzu, perdenin açıldığını ve filmin başladığını hayal edin. Muhteşem bir sahne tam önünüze gelir. Dolby Vision ile işte tam olarak bunu yaşarsınız. Bu teknoloji, ev sineması sisteminden ziyade evde sinema deneyimi sunar.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor