Vigo EPR 5060 E25 2500 W Uzaktan Kumandalı Dijital Yağlı Radyatör | Isıtıcılar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Vigo EPR 5060 E25 2500 W Uzaktan Kumandalı Dijital Yağlı Radyatör

VİGO YETKİLİ SATICI-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
3 Gün
3.825,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Vigo EPR5060E25 VİGO EPR 5060 YAĞLI RADYATÖR TEKERLEKLİ DİJİTAL KUMANDALI Isıtıcı

  • Ergonomik kontrol ,
  • Kumandalı
  • 3 emniyetli koruma ,
  • Devrilme emniyeti ,
  • Güvenli yüzey sıcaklığı ,
  • Kaliteli fırınlanmış boya ,
  • Elektronik termostat,
  • %100 Türk malı.

* Vigo Elektrikli Panel Radyatörlerin diğer ısıtıcılara göre en önemli üstünlüğü, gerekli ısı gücünü düşük sıcaklıklarda sağlamasıdır. Bu şekilde ortamdaki tozu yakmadan nitelikli bir ısınma elde edilir.* Vigo Elektrikli Panel Radyatörler modern tesislerimizde yüzey temizleme + fosfatlama ve ardından paslanmaya karşı su bazlı astar boya ile astarlandıktan sonra elektrostatik toz boya ile kaplanmış ve 200 0C de fırınlanmıştır. Bu bakımdan kolaylıkla çizilmezler, elle tutulan kısımlarda leke yapmazlar.Vigo Elektrikli Panel Radyatörün devrede olup olmadığını gösteren uyarı ışığı mevcuttur. Elektrik çarpmasına karşı birinci sınıf koruma uygulanmıştır.*Yüzey sıcaklığı elle taşınabilir değerdedir. Ortam sıcaklığını algılayan bir termostata sahiptir.Tekerlekli modellerde cihazın herhangi bir nedenle devrilmesi durumunda tehlike oluşmaması için, bir tarafında tekerlek bulunurken diğer tarafında da üzerinde devre kesici bir anahtar bulunan sabit ayak bulunur.* Aşırı sıcaklık koruma termostatı mevcuttur.Yanmalara karşı koruyucu yan kapaklar konulmuştur. Alt kısımdaki ısıtıcı tüp ve elektrik bağlantıları için koruyucu alt kapak mevcuttur. Üzerine dökülebilecek türden maddelerin konulmasını engelleyen ve bulunduğu ortamda estetik bir görüntü oluşturan özel kavisli kapağa sahiptir.Benzerlerine göre yüksek verimlidir.

Teknik Özellikler
Mekanik Termostad Kontrolü Var
Eni 570 mm
Boy 707 mm
Derinlik 200 mm
Ağırlık 22 kg
Elektrik Gücü 2500 watt
Gerilim 220 V
Akım 50-60 (A)
Frekans 1500 Hz
Açma / Kapama Anahtarı Var
Kablo Boyu 2 m
Koruma sınıfı I
Standart TS 5107 EN 60335-2-30
Su Sıçramasına Karşı Koruma (IP) IP24
Aşırı Sıcaklık Koruma Termostadı Var
Malzeme Yapısı Soğuk Haddelenmiş sac.
Yüzey İşlemi Radyatörünüz modern tesislerimizde el değmeden yüzey temizleme+fosfatlama ve ardından paslanmaya karşı su bazlı astar boya ile boyandıktan sonra elektrostatik toz boya ile kaplanarak 200°C de fırınlanmıştır.
Isıtıcı Grubu Yağlı
Kalite Belgeleri CE, GOST, UKR SEPRO, TS EN ISO 9001: 2008
Renk BEYAZ (RAL 9016)
Güvenlik Fonksiyonel test, topraklama, elektrik dayanım, kaçak akım testlerinden geçirilmektedir.
Garanti 2 yıl garanti***(3 yıl garanti, konvektör ürün grubunda, rezistans ve elektrik aksamı için geçerlidir. Ürünün diğer parçaları 2 yıl garanti kapsamındadır.)
Oda Alanı (m2) 15 - 30


 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor