Ariete Vintage 6815 Mavi 500 W Blender | Blender | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Ariete Vintage 6815 Mavi 500 W Blender

Kategori: Blenderlar
Stok Kodu: 6815
Gövde Materyali: Plastik
Sürahi Kapasitesi: 1500 ML
Güç (Watt): 500 W

Renk: Mavi
Bıçak Özelliği: Çelik
Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal ambalajında gönderilmektedir.
DELONGHİ TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
2.399,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Ariete Vintage 6815 Mavi 500 W Blender
Hızlı Çalışır
Sizler de hızlı çalışan blender ile her zaman hayatlarınızda eşsiz zamanlara tanıklık edebilirsiniz. Hızlı çalışma sistemi ile yaşamlarınızda önemli yere sahiptir.

Mutfaklarda Yardımcı
Mutfaklarda yardımcı blender ile her yemekte harika sunumlar yapabilirsiniz. Kolayca karıştırma işlemi ile sizler de kendinize ve sevdiklerinize gerekli önemi verebilirsiniz.

Daima Yemeklerde Yer Alır
Yemek yaparken sizlere destekçi olan ürün ile her ortamda bol lezzetli yemekler yapmak artık daha kolay. Sizler de bu kaliteden daha kısa sürede faydalanabilir ve eşsiz yemekler de yapabilirsiniz.


Bolca Lezzet
Sevdiklerinize ve kendinize bolca yemek sunan yapısı sayesinde sizler de her yerde yemek yapma kolaylığı yapabilirsiniz. Uyumlu yapısı ile her mutfakta kendini göstermeyi de başarır.

Yıkaması Çok Kolay
Ürünün temizliği son derece kolaydır. Makineyi istediğiniz zaman kullanabilir ve kullandıktan sonra da eski haline kolay bir şekilde getirebilirsiniz. Paslanmayan yapısı ve kalitesi ile sizlere her zaman rahat ve pratiklik dolu zamanlar yaşatır.

Düzenden Sorumlu
Mutfaklarda hem düzenli yemek yapmak hem de sağlıklı ürünler ortaya çıkarmak için sizler de blenderi kolayca kullanabilirsiniz. Hem yaşamlarınıza etki eder hem de hoş ve kaliteli sofralar hazırlamanız için sizlere destek olur. Lezzet ve sağlıklı sofraları bir arada sunan ve keyfi veren yemekler ortaya çıkaran yapısına bayılacaksınız. Uzun ömürlü bir yapısı vardır. Diğer Blender modellerini incelemek için Blender kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
 
Teknik Özellikler
Turbo Fonksiyonu: Var
Buz Kırabilme Özelliği: Var
Sürahi Kapasitesi: 1500 ML
Model:  Vintage
Güç (Watt): 500 W
Hız Kademesi: 2
Bıçak Özelliği: Çelik

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor