Electrolux EW8F229ST A 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi | Çamaşır Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Electrolux EW8F229ST A 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

ELECTROLUX  TÜRKİYE GARANTİLİ

STOKTAN HIZLI KARGO

KATA TESLİMAT

ÜCRETSİZ KURULUM

7.869,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Çamaşır Makinesi EW8F229ST
UltraCare System ile giysilerinizin yeniliğini koruyun ve ömürlerini uzatın
Deterjanı giysilerinize ulaştırmadan önce su ile karıştırarak tamamen çözen ve aktive eden UltraCare System Teknolojisi ile yüksek yıkama performansını düşük sıcaklıklarda elde edin ve giysilerinizin ömrünü uzatın.
UltraCare System ile giysilerinizde mükemmel yumuşaklığı elde edin
Yumuşatıcıyı giysilerinize ulaştırmadan önce su ile karıştırarak çözen UltraCare System Teknolojisiyle yumuşatıcı giysilerinizin dokularına derinlemesine işler. Giysilerinizde mükemmel yumuşaklık sağlanır.
59 dakikada A sınıfı temizlik sağlayan UltraWash programı
UltraWash programı UltraCare System Teknolojisi sayesinde deterjanı su içerisinde karıştırıp hızlıca aktive ederek 5 kg kirli çamaşırı 59 dakikada mükemmel olarak temizler. Kısa sürede yüksek verimlilik sağlanırken giysilerinizin ömrü uzar.

SensiCare System ile giysilerinizin renklerini 2 kat daha uzun süre koruyun
Giysilerinizin türü ve miktarına göre program süresini en iyi ideal şekilde ayarlayan SensiCare System ile giysileriniz her zaman doğru sürede yıkanır ve gereğinden uzun yıkanmayan giysilerinizin renkleri iki kata kadar daha uzun süre korunur. SensiCare System ile giysilerinizin renklerini 2 kat daha uzun süre koruyun


Ritex tarafından rakip marka ile kıyaslanarak yapılan 15CR00099 referans numaralı renk solma testi sonuçlarına göre.
Buharlı Anti-Alerji Programı ile giysilerinizde mükemmel temizlik sağlayın
Buharlı Anti Alerji programı yıkama suyu sıcaklığını yükseltir ve sabit tutarak giysilerinizi mikroplardan arındırır; buhar etkili sıcak durulama aşaması ile alerjenleri ve deterjan artıklarını giysilerinizden uzaklaştırır.
Eco TimeManager ile program süresini makine yerine siz belirleyin
Eco TimeManager ile seçtiğiniz programın süresini 5 kademeye kadar hızlandırabilirsiniz. Böylece temizlikten ödün vermeden program süresini makine yerine siz belirlersiniz.
 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor