General Electric GES-NMG35 Prime Serisi 12.000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima | Klimalar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

General Electric GES-NMG35 Prime Serisi 12.000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Kategori: Duvar Tipi Klimalar
Kapasite: 12.000 Btu
Enerji Sınıfı: A++
Garanti: 36 Ay
Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış kutu olarak sevk edilmektedir.
İKLİMSA GARANTİSİ-ÜCRETSİZ KEŞİF& MONTAJ

+3 yıl garanti

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
13.999,00 TL
% 2 havale indirimi!
Stok Sorunuz

GE Appliances GES-NMG35 Prime+ Serisi A++ Enerji Sınıfı 12.000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Boyutlar (GxYxD)/ İç Ünite 842/281/211 mm
Net Ağırlık/ Dış Ünite 26 kg
Net Ağırlık/ İç Ünite 9.7 kg
Bağlantı Boru Çapları/ Gaz φ9.52(3/8") mm(inch)
Bağlantı Boru Çapları/ Sıvı φ6.35(1/4") mm(inch)
Maksimum Borulama Uzunluğu 15 m
Maksimum Kot Farkı 10 m
Dış Ortam Çalışma Sıcaklık Aralığı/ Isıtma -15 / 24 ° C

Konfor

Üstün klima teknolojisiyle konfor evinizde!

Süper Sessiz
Kompresör frekans ayarlaması yaparak, ses kontrol teknolojisini optimize eden Quiet seçeneği ile fan hızını kontrollü bir şekilde ayarlayarak 20 dB(A) den bile en aşağı seviyeye kadar çalışabilme özelliği ile konforlu bir ortam yaratır.
Yeniden dizayn edilen %25 eğimli fan bıçağı ve %7 daha uzun fan tasarımı sayesinde hava akışında çok daha az kayıp olur. Bu da fan gürültüsünü minimum seviyeye indirir. Ayrıca, genişletilen hava kanalı tasarımı sayesinde hava giriş-çıkış alanı %17 oranında arttırılmıştır. Değişen bu tasarım enerji kazanımını arttırırken gürültü ses seviyesi düşürür.

Akıllı Hava Akımı
Doğrudan kişiye gelen hava akışından kaçınmak için kişinin konumuna göre hava akış yönü seçilebilir. Akıllı hava akımı sayesinde konforunuz artar.
*Akıllı hava akımı ısıtma ve soğutma modunda yönetilebilir.


Akıllı Uyku Modu
İyi bir uyku, sıcaklık, ses ve ışık gibi unsurlarla alakalıdır. Sıcaklık değişikliklerine göre, en iyi konfor efektini elde etmek için klimanın elektronik kontrol programı ile sıcaklık ve hava hacmi ayarlanır.

Sağlık
Kendi kendini temizleme işlevi ve hassas, ince, sağlıklı filtreler.

Nano - Aqua Teknolojisi

GEA klimalarda bulunan benzersiz aqua jeneratörü, su moleküllerini H+ ve O2’ye iyonize eder. İyonize olmuş bu moleküller cildinizi nemli tutarken hava temizleme efektine sahip küçük su kümesine dönüşür.

Kendi Kendini Temizleyen Buharlaştırıcı

Klima bir süre çalıştıktan sonra buharlaştırıcıda toz birikir. Havada uçuşan bu tozlar sağlığa zararlı virüs ve bakteriler haline gelir. Bu yüzden de düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Kendi kendini temizleme fonksiyonlu GEA klimalar bu sorunu çözerken hava kalitesi korunmuş, cihazın ömrü uzamış olur.

3 Boyutlu Hava Akışı

Havanın sağa-sola, aşağıya-yukarıya doğru akması için kanatlar yatay ve düşey olarak hareketi eder. Bu sayede odanın her köşesinde rahat hissetmenizi sağlar.

Hassas Toz Filtresi

Izgaranın her iki tarafının uzunluğu 1,2 mm olarak ölçülürken, geleneksel tasarımdaki ızgaranın her iki tarafının uzunluğu 2 mm’dir. Bu sayede filtreleme etkisinin % 40’lık bir optimizasyonu hassas filtre tarafından gerçekleştirilir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor