Karcher Air Purifier AF 100 Hava Temizleyici | Hava Temizleme Cihazları | Ev Yaşam | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Karcher Air Purifier AF 100 Hava Temizleyici

Kategori: Hava Temizleme Cihazları

Stok Kodu: AF 100

Renk: Beyaz

Etki Alanı: 100 m²

Garanti: 2 Yıl

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
14.999,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Karcher Air Purifier AF 100 Hava Temizleyici

Birçok işyerinde hava kalitesi her zaman ideal değildir; toz, polen, koku, kimyasal gazlar içerebilir. Güçlü motoru sayesinde AF 100, 100 m²'ye kadar geniş alanlarda dakikalar içerisinde havanın temizlenmesini sağlar, havadaki tüm partikülleri %99,98 oranında hapseder.

 

Ünite hareketlidir ve sağlam silindirleri sayesinde kolayca hareket ettirilebilir. Odadaki havayı sürekli olarak izlemek ve otomatik modu kontrol etmek için hassas bir lazer sensörü entegre edilmiştir.

 

Lazer sensörü sayesinde hava kalitesi, renk kodlu bir şemada görüntülenir; ayrıca, havadaki mevcut ince toz içeriği ve kalan filtreleme süresi ekrandan okunabilir.

 

Uygulama alanınıza bağlı olarak, hava temizleyicinizi farklı iç filtre kaplamalarıyla donatabilirsiniz. Bunlar, tüm uygulama gereksinimlerini karşılamak için yüksek verimli filtreler sunulmaktadır. Özellikle koku, alerjen veya uçucu organik bileşiklerin ortadan kaldırılması için geliştirilmiş dört filtreden birini seçebilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor