Miele Complete C3 Allergy Lotos White SGFF5 890 W Toz Torbalı Süpürge | Elektrikli Süpürgeler | Elektrikli Ev Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Miele Complete C3 Allergy Lotos White SGFF5 890 W Toz Torbalı Süpürge

Kategori: Elektrikli Süpürgeler
Ürün Kodu: SGFF5

Temizlik: Toz Torbalı

Güç: 890 Watt

Renk:Beyaz

Teslim ve Sevk deposu: Depomuzdan açılmamış, orijinal ambalajında gönderilmektedir.

Garanti: 24 Ay

MİELE TÜRKİYE GARANTİLİ

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
8.599,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Miele Complete C3 Allergy Lotos White SGFF5 890 W Toz Torbalı Süpürge

İyileştirilmiş verimlilik derecesi ile Power Efficiency motoru

Çok yönlü - Üniversal süpürge ayağı

12m'lik menzili sayesinde büyük alanları kolayca temizler

Entegre üç parça aksesuar ile konforlu ve çok yönlü

İletkenli Tutamak:Miele'nin tüm elektrikli süpürgelerinde kulp kısmında küçük bir paratoner görevi gören küçük bir metal iplik entegre edilmiştir. Böylece cihaz ve kullanıcı arasında statik elektriklenme önlenir.

 

Mobilya Koruma Çıtası: Miele Complete C2 ve Complete C3 elektrikli süpürgeler, çepeçevre yumuşak bir plastik mobilya koruma çıtasına sahiptir. Çıta sayesinde istenmeyen çarpışmalar esnasında mobilyalar ve cihaz korunur.

 

Motor hafif çalıştırma: Miele elektrikli süpürgeler, çalıştırıldıktan sonra yavaşça güç arttırır. Motora giden elektrik akımı bu sayede aşırı yüklenmelere karşı korunur.

 

Termal koruma:   Miele elektrikli süpürgelerin tamamı bir sıcaklık sınırlayıcı ile aşırı ısınmalara karşı korunur. Hava yolunun, örneğin büyük parçalar sebebiyle bir defa tıkanması durumunda motor güvenlik nedenlerinden dolayı otomatik olarak durdurulur. Hata giderildikten ve cihaz soğuduktan sonra tekrar kullanılabilir.

 

Pratik kilitleme Sistemi: Süpürge ayağı, çekiş borusu ve tutamaç;iç içe geçer. Elektrikli süpürge bağlantısı güvenli olmasına rağmen, örn. başka bir aksesuar için tek bir düğmeyle kolayca açılabilir.

 

Düğme fonksiyonlu kablo sarımı:Miele elektrikli süpürgelerin tamamında elektrik kablosu bir ayak pedalı yardımıyla zahmetsiz bir şekilde sarılabilir. Compact C2, Complete C3 ve Blizzard CX1 modelleri, kablonun tamamının tek bir seferde içeri çekilmesini sağlayan bir düğme fonksiyonu ile donatılmıştır.

 

Mükemmel aksesuar:Miele elektrikli süpürgeler, standart olarak yüksek kaliteli üç aksesuar ile donatılmıştır: Minder aksesuarı, ince uçlu başlık ve fırça başlığı. Bu aksesuarlar tozlanmayacak şekilde entegre edilmiştir veya sadece Miele'ye özgü bir şekilde VarioClip'e takılmış ve daima kullanıma hazırdır.

Ses Seviyesi (dB)     68

Motor Gücü (watt) 890

Hepa Filtre   Yok

Su Haznesi   Yok

Ürün Rengi  Beyaz

Toz Torbası  Var

Turbo Başlık            Yok

Emiş Gücü Ayarı     Var

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor