Philips 2000i Series AC2939/10 Hava Temizleme Cihazı | Hava Temizleme Cihazları | Ev Yaşam | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips 2000i Series AC2939/10 Hava Temizleme Cihazı

Kategori: Hava Temizleme Cihazları

Stok Kodu: AC2939/10

Renk:Beyaz

Etki Alanı: 85m²

PHİLİPS TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
8.499,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Philips 2000i Series AC2939/10 Hava Temizleme Cihazı
Philips AC2939/10 hava temizleme cihazı satın almanız halinde evinizin atmosferini iyileştirebilirsiniz. Son derece işlevsel olması ile cihazı dilediğiniz yerde ve zamanda çalıştırabilirsiniz. Ürün, siz yokken dahi evinizin havasının temiz kalmasını sağlar. Ağaçların arasında kısa bir yürüyüş yapmışsınız gibi rahatlamanızı sağlayan Philips AC2939, sağlığınız açısından son derece uygun bir üründür. Gözle göremediğiniz kirleri dahi fark ederek ortamın havasını anında değiştirir. Bu sayede Philips AC2939, alerjik reaksiyonların önüne geçer. Avantajlı kullanım özellikleri, cihazın ön plana çıkmasına yardımcı olur.

Philips Hava Temizleme Cihazının Özellikleri
Philips Hava Temizleyici-3000İ Serisi-AC3033/10, birden fazla özelliğe sahip olması ile dikkatleri üzerine çeker. En önemli özelliklerinden bir tanesi olan akıllı otomatik temizleme ile sizin dahi fark edemeyeceğiniz tozları ve alerjik etkiye sebep olabilecek maddeleri anında algılar. Aynı zamanda filtrenin kirlenmesi halinde akıllı durum göstergesi ile sizi bilgilendirir. Clean Home uygulaması aracılığı ile takip edebileceğiniz Philips hava temizleme cihazı, evinizin kontrolünü elinizde tutmanıza imkan verir. Evinizin hava kalitesine kadar görebileceğiniz bu ürün, renk kodlu sistemi aracılığıyla detaylı bilgi sağlar. Bu hava temizleyici, orta büyüklükteki bir odayı 9 dakika gibi kısa bir sürede temizlemesi ile son derece hızlı bir üründür. Philips AC2939/10 hava temizleme cihazı yorum kısmında, ürünün bu özelliğinden beğeni ile bahsedilir.

Avantajları ile Philips Hava Temizleme Cihazı
Philips AC2939/10 hava temizleme cihazı, oldukça avantajlı bir üründür. Otomatik ortam ışıklandırması ile mekanın durumuna göre ayarlama yaparak ihtiyaç duyduğunuz anda kullanım rahatlığı sunar. 3 katmanlı filtre teknolojisine sahip olması ile gözle görülmeyen her türlü kirli maddenin odadan giderilmesine olanak sağlar. Aynı zamanda Philips ürünü, hava kalitesini görüntülemenizi sağlayan ışıklandırılmış ekranı ile dilediğiniz anda ortamda kullanılır. Philips AC2939/10 hava temizleyici, oldukça sessiz çalışan bir üründür. Bu bakımdan gün içerisinde çalışır vaziyette olsa dahi sesini oldukça zor duyarsınız. Özellikle geceleri uyku modu ile ürünün arayüzündeki ışıklandırmalar kısılır ve sesi minimum düzeye iner. Böylece cihazın konforlu kullanım detayları ortaya çıkar.

Avantaj Sağlayan Philips Hava Temizleme Cihazı Fiyatları
Philips AC2939/10 hava temizleme cihazı fiyat aralığı, ürünün farklı detayları göz önünde bulundurularak belirlenir. Bu bakımdan son derece ekonomik olması ile ön plana çıkar. Cihazın sunmuş olduğu tüm avantajlar dikkate alındığında, fiyatlandırması son derece minimum düzeydedir. Sanat eserini andıran modern tasarımı ile dilediğiniz noktada konumlandırabileceğiniz hava temizleme cihazı, evinize şık bir detay katar. Aynı zamanda evinizde yer alan alerjenlerin %99,97’sini temizliyor oluşu ile son derece işlevsel bir üründür. 

Philips Hava Temizleme Cihazı Uzaktan Kontrol Edilebilir mi?
Clean Home uygulaması aracılığı ile siz evde olmasanız dahi dilediğiniz yerden hava temizleme cihazınızı çalıştırabilirsiniz. Bu bakımdan son derece işlevsel olması ile dikkat çeker.

Philips Hava Temizleme Cihazının Boyutları Nedir?
Philips AC2939/10 hava temizleme cihazı, 274x274x585 mm ebatları ile oldukça minimal bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda 5,8 kg ağırlığı ile ürünü dilediğiniz yere taşımanız mümkündür. 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor