Philips AC1711/10 Air Purifier Hava Temizleme Cihazı | Hava Temizleme Cihazları | Ev Yaşam | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips AC1711/10 Air Purifier Hava Temizleme Cihazı

Kategori: Hava Temizleme Cihazları

Stok Kodu: AC1711/10

Renk:Beyaz

Etki Alanı: 63m²

PHİLİPS TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

 

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
8.599,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Philips AC1711/10 Air Purifier Hava Temizleme Cihazı

Havayı 10 dakikadan kısa sürede temizler

%99,9 oranında virüs, alerjen madde ve kirletici madde giderme (3,4,7)

78 ?'ye kadar odaları temizler

300 m³/sa temiz hava hızı (CADR)

HEPA ve Aktif karbon filtresi

78 m²'ye kadar alanlar için uygun hızlı temizleme

Güçlü hava akımı, 78 m'ye kadar olan alanları etkili bir şekilde kapsar ve odanın her köşesine ultra temiz hava dağıtır. Bu, temiz hava dağıtımını 300 m/sa CADR'ye yükselterek yalnızca 10 dakikada 20 m temizler. 

 

0,003 mikron kadar küçük partikülleri %99,97 oranında filtreler

NanoProtect HEPA, aktif karbon ve ön filtre ile 3 katmanlı filtreleme sayesinde bakteri, polen, toz, PM2.5, evcil hayvan kepeği ve gazlardan korunursunuz. NanoProtect HEPA teknolojisi sadece kirliliğe yol açan maddeleri yakalamakla kalmaz, aynı zamanda bu maddeleri çekmek için bir elektrostatik yük kullanır ve tıbbi nedenlerle kullanılan HEPA H13 filtresine kıyasla havanın daha hızlı temizlenmesini sağlar.

Havadaki virüsleri ve aerosolleri %99,9 oranında temizler

VitaShield teknolojisi, bilinen en küçük Koronavirüsten  daha küçük aerosolleri ve parçacıkları yakalar. VitaShield'dan neredeyse hiçbir şey kaçamaz; virüsleri devre dışı bırakır ve içeride hapseder. Havadaki virüsleri ve aerosolleri %99,9 oranında havadan temizlemek üzere Airmid sağlık grubu tarafından bağımsız olarak test edilmiştir. Ayrıca koronavirüs açısından test edilmiştir 

Akıllı hava temizleme için profesyonel sınıf sensörü

Profesyonel sınıf AeraSense sensörü, zararlı kirletici maddeleri algılamak için havayı saniyede 1000 kez tam olarak tarar ve her ortam için doğru hızı akıllı bir şekilde seçer. Hava kalitesini gerçek zamanlı olarak görüntüleyerek alerjen ve PM2.5 seviyesini sayısal formda ve sezgisel bir renk halkasıyla gösterir.

Güven sunan kalite için test edilmiş ve onaylanmıştır

Philips hava temizleyiciler fabrikamızdan çıkmadan önce 170 zorunlu ve katı inceleme testinden geçer ve Avrupa Alerji Araştırma Vakfı Merkezi tarafından onaylanır. Kesintisiz (7/24) çalışma için zorlu kullanım ömrü ve dayanıklılık testlerine tabi tutulurlar

 

Ultra sessiz ve ışık kaynaklı rahatsızlık yok

Uyku modunda temizleyici, siz uyurken temiz hava sağlamak için neredeyse sessiz çalışır. Işığın rahatsız etmesini önlemek için hem hava kalitesi indeksi hem de kullanıcı arabirimindeki ışık kısılabilir veya kapatılabilir.

 

Düşük enerji tüketimi

Hava temizleyici, enerji tasarruflu tasarımı sayesinde maksimum 27 W güç ile çalışır. Bu, akkor ışıklı bir ampule eşdeğerdir. Katı global standardın yüksek verimli bir sınıfıyla uyumludur.

 

Akıllı filtre değişim göstergesi

Hava temizleyici, kirlilik seviyesine ve çalışma süresine göre filtre ömrünü doğru şekilde hesaplar. Kolay bakım için filtrenin değiştirilmesi gerektiğinde sizi uyarır.

 

Kolay bakım

Hava temizleyici, kompakt ve basit silindirik plastik gövde kullanılarak daha kolay temizlik için tasarlanmıştır. 3'ü 1 arada entegre filtre kullandığından her filtreyi ayrı ayrı değiştirmeniz gerekmez.

 

Otomatik mod ve 4 manuel hız seviyesi

Ürününüzü akıllı otomatik modda çalıştırın veya 4 hız seviyesinden birini (Uyku, Hız 1, 2 ve Turbo) seçerek hava akışı ve ses seviyesini tamamen kontrol edin.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor