Philips Marathon Ultimate XB9155/07 650 W Toz Torbasız Süpürge | Elektrikli Süpürgeler | Elektrikli Ev Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips Marathon Ultimate XB9155/07 650 W Toz Torbasız Süpürge

Kategori: Elektrikli Süpürgeler
Stok Kodu: XB9155/07
Güç: 650 Watt
Temizlik: Toz Hazneli
Garanti: 5 Yıl
Teslim ve sevk Deposu: Depomuzdan kapalı kutu olarak gönderilmektedir.
PHILIPS TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
10.899,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Philips Marathon Ultimate XB9155/07 650 W Toz Torbasız Süpürge

Philips XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Üst Düzey Çekiş Gücü
Emiş gücünde sergilediği yüksek performans sayesinde, evinizin her köşesindeki en ince tozları bile çeker. PowerCyclone 10 teknolojisi, emiş gücünde kullanıcılar için çok daha iyi bir performans sunabilmektedir.
Mobilya ve Ahşaplara Uygun Aparat
Sadece yer temizliğinde değil, mobilya ve aparat temizlemede de en büyük yardımcınız olacak elektrikli süpürge, bunun için farklı aparatlara sahip. Ahşap ve mobilyalarınız için, ayrı başlık kullanarak, bu alanlarda da istediğiniz temizliği elektrikli süpürgeniz ile yapabilirsiniz.

PowerMax Sensörü ile Filtre Değiştirme Zamanı Kaçmaz
Torba faktörü ile sizi uğraştırmayan, geniş bir toz haznesine sahip olan elektrikli süpürge, uzun süre kullanılabilmektedir. Ayrıca haznenin dolup dolmadığını sürekli kontrol etmenize gerek yok. Çünkü PowerMax Sensörü, toz haznesinin boşaltılması gerektiğinde size bilgi veriyor.


NanoClean Teknolojisi Toz Bulutunu Durdurur
Toz haznesi değiştirilirken oluşan toz bulutu, bazen tüm temizliğin boşa gitmesine neden olabiliyor. Bu süpürgedeki NanoClean teknolojisi, toz bulutu oluşumunun önüne geçiyor ve yayılmayı en az seviyeye indiriyor.


Allergy H13 Sayesinde Hiçbir Tozu Gözden Kaçırmaz
Başka bir özellik olan Allergy H13, en küçük, gözle görülmeyecek kadar ince toz taneciklerini bile gözden kaçırmıyor. Evinizin hiçbir köşesinde tek bir damla toz kalmadan temizlik yapıyor.

Evcil Hayvan Tüyleri İçin Super Turbo Fırça
Evinizde size eşlik eden tüylü dostlarınızın dökülen tüyleri için, Super Turbo fırçayı kullanarak, halı üzerinde kalan tüylerin temizlenmesini sağlayabilirsin.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor