Samsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı | Buzdolabı | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Samsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı

BU ÜRÜN SADECE İZMİR İÇİN SATIŞA AÇILMIŞTIR. İZMİR VE İLÇELERİ HARİCİ TESLİMAT YAPILAMAMAKTADIR. 

Kategori: Çift Kapılı Buzdolapları

Stok Kodu: RB50RS334WW

Teslimat ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal ambalajlı olarak sevk edilmektedir.

Dondurucu: No-Frost

Renk: Beyaz

Net Hacim: 520 lt

Garanti Süresi: 36 Ay

Motor Garantisi: 10 YIL

SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ-ÜCRETSİZ KURULUM

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
24.999,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Samsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı

Yiyecekleriniz ve içecekleriniz için geniş saklama kapasitesi ile birlikte yüksek performansta muhafaza sağlar. Çoklu havalandırma akış kanalları sayesinde yiyeceklerinizin tazeliklerini uzun süre korumasını sağlayarak aynı zamanda da zarif tasarımı ile mutfağınızın özel bir parçası haline gelir.

 

İç ortamın sahip olduğu nem seviyesine göre sıcaklık ayarının otomatik olarak yapması sayesinde yiyeceklerinizin mevcut durumuna göre en iyi ısı değerlerinin ayarlanmasına neden olurlar. Geleneksel kompresörlere göre bu bakımdan dijital inverter kompresörler çok daha güçlü ve tasarruflu bir performans elde etmenizi sağlarlar.

Buzdolabınızın mevcut nem seviyesini otomatik olarak izleyen ve belirlediğiniz ısı değerlerinde herhangi bir bozulma ya da değişiklik olduğunda sizi uyararak gerekli müdahaleleri yapmanızı sağlayan akıllı sensör seviyesi aynı zamanda da soğutma performansını duruma göre en iyi şekilde optimize ederek üst düzey verimlilik almanıza neden oluyor.

Gıdalarınızı daha uzun süre taze tutar. Twin Cooling™ İkili Soğutma Teknolojisi, soğutucudaki ve dondurucudaki sıcaklığı ve nemi ideal seviyede tutar. Ayrıca soğutma işlemi sırasında soğuk havayı buzdolabınızın her köşesine dağıtır. Böylece gıdalarınız nemli ve taze kalarak lezzetini korur.

* 24 Mart 2016'da yapılan Intertek Humidity Test sonuçlarına göre tespit edilmiştir.

Kapıların yön değiştirilebilir yapısı sayesinde buzdolabınızın ve dondurucunuzun kapılarının açılacağı yönü seçebilirsiniz. Bu sayede buzdolabınız, tercih ettiğiniz mutfak düzenine her zaman mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Üstündeki menteşelerin yerlerini değiştirerek kapı yönünü kolayca değiştirebilirsiniz. Böylece buzdolabınızı dilediğiniz her yere yerleştirebilir ve mutfak işlerini dilediğiniz gibi rahatça yapmanın keyfini yaşarsınız.

Karpuz gibi ağır yiyecekleri rahat ve güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Temperli cam raflar 100 kg’a kadar ağırlığa dayanacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Böylelikle büyük tencerelerde hazırlanmış yemekleri de serin ve taze tutabilirsiniz.

Yer ve enerji tasarrufu sağlayan LED aydınlatma ile buzdolabınızdaki malzemeleri bulmak artık daha kolay. Geleneksel aydınlatmaya kıyasla daha ince, daha parlak ve daha verimlidir. Böylece gıdalarınız için daha fazla yer açarken her bir köşeyi aydınlatabilir. Yumuşak ışığıyla gözlerinizi rahatsız etmez.

AB Yeni Enerji Sınıfı

F

Aydınlatma

Var

Derinlik (cm)

73,7

Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt)

112

Dondurucu Bölmeler Toplam Net Hacim

120 lt

Dondurucu Özelliği

No Frost

Garanti Notu

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..

Genişlik (cm)

76

Hacim (L)

500

Hızlı Dondurma

Var

Hızlı Soğutma

Var

Kapı Açık Uyarısı

Var

Kontrol Paneli

Dijital

Kullanım Şekli

Solo

Renk

Beyaz

Ses Gücü Düzeyi Db(A)

43

Ses Gücü Sınıfı

D

Ses Seviyesi (dB)

43

Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt)

388

Soğutucu Bölmeler Toplam Net Hacim

400 lt

Su & Buz Pınarı

Yok

Toplam Net Hacim

520 lt

Üretici

Samsung

Ürün Tipi

Kombi Tipi

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)

340

Yükseklik (cm)

186

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor