Siemens SN25EI82AT Bulaşık Makinesi | Bulaşık Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Siemens SN25EI82AT Bulaşık Makinesi

Kategori: Bulaşık Makineleri

Stok Kodu: SN25EI82AT

Program Sayısı: 8

Renk: inox

Teslimat ve Sevk Deposu: Horoz Lojistik, Siemens Bölge Deposundan açılmamış, orijinal ambalajlı olarak sevk edilmektedir.

Motor Türü: iQ drive motor

İç Gövde Tabanı Materyali Türü: Çelik

İç Gövde Paslanmazlık Garanti Süresi: 10 yıl

Garanti Süresi: 36 ay

Sepet Sayısı: 3

 

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
33.499,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Siemens SN25EI82AT Bulaşık Makinesi

Home Connect teknolojisine sahip 8 programlı bulaşık makinelerini uygulama aracılığıyla uzaktan kontrol edin!

  • Özel olarak tasarlanmış alt yıkama kolu bulaşık makinenizi dört bölgeye ayırarak bulaşıklarınızı en ince ayrıntısına kadar temizler.
  • Ön Yıkama Opsiyonu, zor kirleri yumuşatarak bulaşıklarınızın temizliğini zahmetsiz hale getirir.
  • glassZone ile tüm bardak ve cam bulaşıklarınız için narin bakım ve mükemmel parlaklık.
  • Kaydırmaz Bardak Koruyucu, bardaklarınızın yıkanırken kaymasını önleyen yeni nesil bir bardak desteğidir.
  • Home Connect - Akıllı bulaşık makinenizi istediğiniz yerden kontrol edin.

Ön Yıkama Opsiyonu

Ön Yıkama Opsiyonu ile kusursuz temizlik. Bu opsiyon, bulaşıklarınızı ısıtılmış suyla ön yıkamadan geçirir ve doğal buharda bekleterek normal yıkamaya hazırlar. Bu sayede bulaşıklarınızı sudan geçirmenize gerek kalmadığı için su tasarrufu yapmanızı sağlar.

GLASSZONE

Güvende ve temiz: Yeni glassZone sayesinde en değerli bardaklarınızı bile gönül rahatlığıyla makinenize yerleştirebilirsiniz. Altı entegre başlık, düzenli ve nazik şekilde su püskürterek hassas ürünlere zarar vermeden kapsamlı temizliği mümkün kılar. Ayrıca, kaymayı önleyen silikondan yapılmış temas noktaları mekanik gerilime karşı koruma sağlar ve bardaklarınızı güvenli bir şekilde sabitler.

ANINDA SESSİZLİK

Günün yoğunluğunda tamamen sessizliğe ihtiyaç duyduğunuz anlarda, Home Connect yanınızda.Home Connect uygulamasındaki Anında Sessizlik seçeneğiyle bulaşık makinenizin çalışma gürültüsünü 30 dakikaya varana kadar azaltabilirsiniz. Anında Sessizlik seçeneğini istediğiniz zaman ve yıkamanın herhangi bir aşamasında başlatabilir ve ne zaman isterseniz normal yıkama moduna dönebilirsiniz.Kusursuz temizlikten ödün

10 YIL GARANTİ

Yenilikçi teknoloji, dayanıklılık ve kaliteyle buluştuğunda daha da güzel. Bulaşık makinelerimizin iç haznesinde, yüksek kaliteli paslanmaz çelik kullanıyoruz.  Makinelerimiz, belirli malzemelere özel olarak geliştirilen  üretim ve bağlantı teknolojileriyle imal edilir. Ayrıca özel bir yüzey kaplamasına sahiptirler.  Bu sayede, iç haznenin paslanmasına karşı tam 10 yıllık garanti süresi sunuyoruz.Kalite garantili bulaşık makinenizden en yüksek performansı alın.

Tek Dokunuşla Kullanma Kılavuzu

Cihazınız hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda, Home Connect Uygulamasına girerek tek dokunuşla tüm kullanım kılavuzunu görebilirsiniz. Böylece cihazınızla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilere hızlıca erişebilirsiniz.

Uzaktan İzleme

Bulaşık makinenizde herhangi bir sorun olması durumunda, Home Connect uygulaması size uzaktan teşhis imkanı sunar. Siemens müşteri hizmetleri, hatanın kaynağını tespit etmek için, izninizi alarak cihazınıza uzaktan erişir. Diyelim ki problem hemen çözülemedi ve teknik destek gerekiyor. Bu durumda, profesyonel Siemens teknisyenimiz onarım için gereken parçalar ve donanımıyla kapınızı çalacaktır.

AUTOPROGRAM

autoProgramme düğmesine basıldıktan sonra, aquaSensor suyun ne kadar kirli olduğunu; ne zaman ne kadar temiz su eklendiğini ve bulaşık yıkama sıcaklığını kontrol eder.

aquaStop

aquaStop® emniyet sistemi, su hortumunda hasar veya makinedeki sızıntı gibi her türlü su taşmasını önler. Siemens, bu güvenceyi bulaşık makinesinin kullanım ömrü boyunca garantiler.

iQdrive

Eskimeyen iQdrive motor çok verimli, sessiz ve dayanıklıdır.

Makine Bakımı

Makine Bakım Programı: Bulaşık makinenizi sadece bir temizlik döngüsünde kireç ve yağ kalıntılarından arındırır.

dosageAssist

dosageAssist, tam bulaşık yıkama performansı için deterjanın tüm gücünü dağıtır.

Favori düğmesi

Favori düğmesi, bulaşık makinenizi daha kişiselleştirebilir. En sık kullandığınız programları ve özellikleri girin. İstediğiniz zaman, sadece bir dokunuşla ya da Home Connect uygulamasıyla başlatın.

rackMatic

Sepetin üst tarafında yer alan özel ekipmana basılırsa, üst sepetin yüksekliği üç kademede kolayca ayarlanabilir. Bu, özellikle büyük tencereler ve tabaklar söz konusu olduğunda, makineyi doldurmayı ve boşaltmayı çok daha kolay kılar.

varioSpeed Plus

Bulaşıklarınızı üç kata kadar daha hızlı  yıkayın ve kurutun, üstelik aynı mükemmel  performansla...  varioSpeed Plus ile turbo durulama özelliğini, durulama  süreci devam  ederken  dahi istediğiniz anda  çalıştırabilirsiniz.  Ayrıca varioSpeed Plus'ı ister mobil cihazınızdaki Home Connect uygulamasını kullanarak,  isterseniz de panelden etkinleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz. Gerçekten çok akıllıca!

intensiveZone

intensiveZone'u seçmek, alt raflardaki çok kirli bulaşığa püskürtülen su basıncını arttırır. Yukarıdaki rafta, program değişmez ve hassas bulaşıklar yine nazikçe temizlenir.

Program / Opsiyonlar

8 program: Eko 50 °C, Auto 45-65 °C, Yoğun 70 °C, Hızlı 65 °C, Hızlı 45 °C, Bardak 40 °C, Gece Programı 50 °C, Ön yıkama (MyFavourite)

Özel program: MyFavourite

6 Opsiyon: Home Connect, intensiveZone, hijyenEkstra, Pretreatment, varioSpeed Plus, Machine Care (Makine Bakımı)

Machine Care (Makine Bakımı)

Silence on demand (uygulama üzerinden)

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor