Silverline 1140 Crystal Beyaz Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör | Aspiratörler | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline 1140 Crystal Beyaz Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör

Kategori: Aspiratörler

Stok Kodu: 1140.6.110.13

Genişlik: 60 cm

Renk: Beyaz

Çekim Gücü: 360 m3

Garanti: 5 Yıl

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, kapalı kutu olarak sevk edilmektedir.

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN HIZLI KARGO-5 YIL GARANTİ-ÜCRETSİZ MONTAJ

3.050,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline 1140 Crystal Sürgülü Aspiratör Beyaz

 

Sürgülü Açma Kapama Dizaynı

Silverline Crystal Line Aspiratör, sürgülü açma kapama mekanizması ve beyaz cam dekoru ile rahat bir kullanım sunar. Mutfağınız ile uyumlu dizayna sahip olacak ankastre ile yemeklerinizi pişirirken ekstra konforun keyfini çıkarabilirsiniz.


Ayarlanabilir Çekim Gücü

Kullanım özelliklerinize göre 3 farklı çekim gücü ayarı yapabilmenize olanak tanır. Sahip olduğu tek motor ile 360 M³/H çekim kapasitesine sahiptir ve iyi bir performans almanızı sağlar.


Soft Aydınlatma Elemanları

Panelde bulunan soft aydınlatma elemanları, görünürlük açısından daha rahat bir çalışma ortamı oluşturur. 2 adet aydınlatma öğesi ile yemeklerinizi konforlu bir biçimde hazırlarken bulunduğunuz ortamı kötü kokulardan muhafaza edebilirsiniz.

Manuel Kontrollü Ön Panel

Manuel biçimde kontrol edebileceğiniz aspiratör, çekim gücü gibi sistem ayarlamalarını yapabilmenize yardımcı olur. Leke tutma açısından avantajlı kullanıma sahip olan beyaz panel kullanımı ise uzun süreli performans verme açısından idealdir.


Daha İyi Etki İçin Alüminyum Yağ Filtreleri

Silverline Crystal Line Aspiratör, hoş olmayan kokuları hapsedebilmek ve yüksek verimlilik sağlamak için alüminyum yağ filtreleri ile tasarlanmıştır. Yoğun geçen kızartma işlerinizden sonra daha temiz bir atmosfere sahip olabilirsiniz.


Fonksiyonel Kullanım Seçenekleri

Tercihe bağlı olarak karbon filtre kullanımı veya NR-V baca kontrol fonksiyonlarından herhangi birini tercih edebilir, mutfak ortamınızda üst düzey konforu hissedebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor