Silverline 1151 Sliding Beyaz Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör | Aspiratörler | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline 1151 Sliding Beyaz Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör

Kategori: Aspiratörler
Stok Kodu: 1151.6.110.09
Renk: Beyaz

Güç: 483 m3
Teslim ve sevk deposu: Depomuzdan, açılmamış kutusunda gönderilmektedir.
Garanti: 5 YIL

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN HIZLI KARGO-ÜCRETSİZ TESLİMAT-ÜCRETSİZ MONTAJ-5 YIL GARANTİ

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
2.890,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline 1151 Beyaz Sürgülü Aspratör

Dikkat çeken özellikleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan Silverline 1151 Sürgülü 60 cm Beyaz Aspiratör, mutfakta yemek hazırlarken ortamdaki havanın daha ferah kalmasına yardımcı oluyor. Tasarımıyla göz kamaştıran ürün, beyaz rengi ile temiz bir görünüm avantajı sunarken, tarzınızı da yansıtarak dekorasyona uyum sağlıyor. Kompakt boyutlarıyla küçük alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilen aspiratör, her ocak tipi ile anında uyum sağlıyor. sürgülü yapısı sayesinde kolay kullanım imkanı sunan Silverline 1151, yüksek emiş gücü avantajıyla kısa sürede buhar ve kokuyu yok ediyor. 2 farklı kademe ayarı ile dilediğiniz emiş gücünü tercih etmenize yardımcı olan ürün, yemek hazırlarken daha keyifli olmanızı sağlıyor. 

Üstün Tasarım ve Fonksiyonel Kullanım Avantajı

Ankastre ürünlerle uyumlu olan Silverline aspiratör, kolay montaj avantajıyla hemen kullanıma hazır hale geliyor. Açılıp kapanabilir olması nedeniyle çok daha az yer kaplayan ürün, ankastre dolaplarla olan uyumu nedeniyle avantaj sunuyor. Kaliteli malzeme seçimi sayesinde uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan aspiratör, çizilmelere karşı dayanıklılığı ve kolay temizlenebilir olmasıyla dikkat çekiyor. Çift motor özelliği ile çok daha yüksek performansla çalışan Silverline 1151, düşük elektrik tüketimi ile enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyor. Kaydırılabilir tasarımı sayesinde yemek hazırlıklarınız tamamlanınca ürünü tek bir hareketle kapatabilirsiniz. Bu özelliği ürünün daha az yer kaplamasını böylece alandan tasarruf etmenizi de sağlıyor.

Mutfağınızdaki En Büyük Yardımcı

Manuel kontrol özelliği ile dikkat çeken Silverline 1151 aspiratör, açma kapama işlevinin yanı sıra emiş gücü ayarlamasının da ergonomik tuşlar yardımıyla yapılmasını sağlıyor. 

Geniş LED aydınlatması ile ocaktaki yemekleri daha iyi görmenize yardımcı olan ürün, mutfak ambiyansını öne çıkararak fonksiyonel kullanım imkanı sunuyor. 

Düşük ses seviyesi ile çalışırken rahatsızlık vermeyen Silverline aspiratör, konforlu bir alan oluşturmanıza yardımcı olarak daha keyifli bir şekilde yemek hazırlamanızı sağlıyor. 

NR-V baca kontrol sistemine sahip olan ürün, toz ve koku oluşumunu engelleyerek güvenli kullanım avantajı sunuyor. 

Alüminyum yağ filtresi ile maksimum performansla çalışan aspiratörün filtresi, elde ya da bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. 

Bacalı ya da karbon filtreli kullanım seçeneği ile öne çıkan ürün, ihtiyaçlarınıza uygun seçimi yaparak kolay kullanım avantajını yakalamanıza yardımcı oluyor. 

Silverline 1151 Sürgülü Aspiratör Teknik Özellikleri

Silverline 1151 Sürgülü 60 cm Beyaz Aspiratör teknik özellikleriyle üst düzey performans deneyiminin yanı sıra uzun ömürlü kullanım avantajını da yaşayabilir, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kontrol Tipi: Sürgülü

Maksimum Emiş: 347 m3/saat

Kademe Sayısı: 2 

Ses Seviyesi: 65 dB

Genişlik: 60 cm

Silverline Markası Hakkında

1994 yılında kurulan Silverline, yerli marka olarak kısa sürede büyük başarılara imza atmıştır. Kuruluşundan iki yıl sonra ilk seri üretimini gerçekleştiren marka, ilerleyen yıllarda yurt dışında faaliyet göstermeye başlamıştır. Ev cihazları sektöründe kullanıcıların güvenini kazanan Silverline, kaliteli ürün tasarımlarıyla uzun ömürlü kullanım avantajı sunmuştur. Birçok tasarım ödülüne layık görülen marka, fonksiyonel tasarıma sahip geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. 

Uzun Ömürlü Kullanım İçin Doğru Bakım Nasıl Olmalı?

Silverline 1151 Sürgülü 60 cm Beyaz Aspiratör kullanım talimatlarına dikkatlice uyulması yüksek performanslı kullanım için olduğu kadar ürünün uzun yıllar boyu kullanılması için de önemlidir. Bu nedenle düzenli bakım yapılması gereklidir. Çıkarılabilir yağ filtresindeki kirlerden kurtulmak için filtreyi bulaşık makinesinde ya da elde kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Güçlü emiş gücü avantajından yararlanmak için ürün açıkken ortamdaki pencereleri kapatmanız önerilir. Aynı zamanda yemek hazırlığınız bittikten sonra aspiratörü kapatarak elektrik tüketiminin daha az olmasını sağlayabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor