Silverline 1171 Astec Basic Inox 60 cm Ankastre Aspiratör | Aspiratörler | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline 1171 Astec Basic Inox 60 cm Ankastre Aspiratör

Kategori: Aspiratörler

Stok Kodu: 1171.6.110.01

Genişlik: 60 cm

Renk: Inox

Çekim Gücü: 284 m3

Garanti: 5 Yıl

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, kapalı kutu olarak sevk edilmektedir.

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN HIZLI KARGO-5 YIL GARANTİ-ÜCRETSİZ MONTAJ

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
3.999,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline 1171 Astec Basic Gömme Aspiratör Inox

Havalandırma sisteminde son derece başarılı olan ürün yemeklerden sonra ortamdaki kötü kokuları yok eder. Yemek yaparken de kullanılan ürün performansıyla her yemek sonrasında başarılara imza atar. Yenilikçi olması mutfaklara modern bir hava katar.

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  • Görsellikte başarılıdır.
  • Farklı hız seviyeleri vardır.
  • Kullanırken zorluk yaşatmaz.


Güçlü Havalandırma

Ürünün havalandırma özelliği oldukça iyidir. Bir yandan başarılı bir performans sergilerken diğer yandan da mutfaklarda uyumlu çalışmaya devam eder. Her kullanımda performansını en iyi şekilde göstermeye çalışır. Mutfaklardaki kötü kokuları alarak temiz bir ortamın oluşmasını ister.

 

Kalitesinden Ödün Vermez

Mutfaklarda kaliteli bir performans gösteren aspiratör etkili bir kullanıma sahiptir. Kaliteli yapısıyla ön planda olur. Yıllar boyunca korumalı yapısını sürdürmeye devam eder. Kalitesinden taviz vermeden yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Yüksek performansa sahip olduğu için her kullanıcıya gerekli özeni gösterir. Ayrıcalıklı tasarımıyla mutlu etmeyi başarır.
 

Muhteşem Anlar

Mutfaklarda en önemli kurallardan bir tanesi hijyendir. Hijyeni sağlamanız konusunda destek olan aspiratör kolay silinebilir yapıdadır. Zorlu lekeler bile kısa sürede çıkar. Böylece yemek yaptıktan sonra temizlik işi için fazla vakit kaybetmezsiniz. Sağlıklı yapısını her seferinde korumaya devam eder. Sevdiklerinizi daha güzel bir ortamda ağırlamak için ürünü kullanabilirsiniz. Düğmesine basın ve çalıştırın. Pratik yapısı hayatınızdaki tüm zorlukları ortadan kaldırır. Geriye kolay bir yaşam kalır.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor