Silverline 2240 Conic Siyah Duvar Tipi Davlumbaz | Davlumbazlar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline 2240 Conic Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN KARGO-ÜCRETSİZ TESLİMAT-ÜCRETSİZ MONTAJ

2.650,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline 2240 Conic Duvar Tipi 60 CM Davlumbaz

Kademeli Ayar

3 farkı çekim kademesi olan Silverline 2240 Conic Davlumbaz ile dilediğiniz güç ayarını ortamdaki duman yoğunluğuna göre seçebilirsiniz. Bu sayede aynı anda birden fazla yemek pişiriyorsanız bile mutfağınızda kökü koku ve buhar olmaz.


İki Farklı Kullanım Seçeneği

Bacalı veya karbon filtre kullanımı yapabileceğiniz Silverline 2240 Conic Davlumbaz kullanışlı bir seçenektir. Farklı bir eve taşınsanız bile baca olup olmamasını umursamanıza gerek yoktur. İster bacalı ister bacasız kullanabilirsiniz.


Hava Çekim Kapasitesi

Saatte maksimum 500 m3 hava çekimi yapan Silverline 2240 Conic Davlumbaz ile mutfağınızda aşırı buharlanma ve yoğun duman oluşumu engellenmiş olur. Seçtiğiniz kademeye göre hava çekim kapasitesi de değişir.


Dayanıklı Tasarım

Silverline 2240 Conic Davlumbazın dış yüzeyi paslanmaz çeliktir. Bu sayede aşınmalara, darbelere, çizilmelere, hasarlara karşı ekstra dayanıklılık gösterir. Aynı zamanda uzun ömürlü kullanım yapabilirsiniz.


Alüminyum Filtreler

Daha iyi yağ tutuşu için Silverline 2240 Conic Davlumbazın yağ filtreleri alüminyumdur. Bu sayede hem daha güçlü tutuş sağlar hem de daha uzun süre dayanıklı kalarak uzun ömürlü kullanım yapmanızı sağlar.


Garanti Ömrü

24 aylık garanti süresi olan Silverline 2240 Conic Davlumbaz kaliteli ve sağlam yapısının yanı sıra garanti ömrüyle de uzun süreli kullanım imkanı verir. Kullanım sırasında herhangi bir problem olacak diye endişe etmenize gerek yoktur.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor