Silverline 3373 Misto Gri 60 cm Duvar Tipi Davlumbaz | Davlumbazlar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline 3373 Misto Gri 60 cm Duvar Tipi Davlumbaz

Kategori: Davlumbazlar
Stok Kodu: 3373.6.110.06
Renk: Gri
Teslim ve sevk deposu: Depomuzdan, açılmamış kutusunda gönderilmektedir.
Garanti: 5 YIL

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN HIZLI KARGO-5 YIL GARANTİ

 

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
12.000,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline Misto 3373 Duvar Tipi 60 CM Davlumbaz

 

5 Seviyeli Çalışma

Silverline Misto 3373 Davlumbaz 5 farklı çekim gücüne sahiptir. Bu sayede dilediğiniz hızı seçerek mutfağınızda koku ve buhar oluşmasını önleyebilirsiniz. Aynı zamanda Bu güç seviyelerinden biri turbo hızda çalışır.


Dokunmatik Kontrol Paneli

Dijital ekrana sahip olan Silverline Misto 3373 Davlumbaz dokunmatik kontrol paneliyle kolayca kontrol edilebilir. Dilediğiniz ayarlamaları dokunmatik olarak seçmek ve ayarlarınızı dijital ekrandan görmek işinizi kolaylaştırır.


Yüksek Hava Çekim Kapasitesi

Saatte 755 metre küp hava çekimi sayesinde Silverline Misto 3373 Davlumbaz mutfağınızda koku ve buhar oluşumunu engeller. Verimli bir şekilde çalışır ve aynı anda 4 farklı yemek pişirseniz bile koku yoğunluğunu önler.


Uzaktan Kumanda Kontrolü

Silverline Misto 3373 Davlumbaz fonksiyonel uzaktan kumandaya sahiptir. Bu sayede hiç ayağa kalkmadan uzaktan aydınlatma ve hız ayarlamalarınızı yapabilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştırarak ideal seçenek haline gelir.


Otomatik Kapatma İmkanı

Silverline Misto 3373 davlumbaz ortamda buhar ve koku kalmadığını algıladığında otomatik olarak kapanır. Bu sayede siz mutfağınızda olmasanız bile kendi kendini kapatarak yardımcı olur. Ayrıca tasarruf yapmanıza da imkan verir.


Bacalı veya Bacasız Kullanım

Silverline Misto 3373 Davlumbazı bacalı veya karbon filtreli olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede yeni eve taşınırken baca kriteri aramazsınız ve daha kolay karar verebilirsiniz. Geniş kullanım seçenekleri sayesinde kullanışlı bir seçenektir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor