Silverline AS5378X01 Inox Ankastre Ocak | Ankastre Ocaklar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline AS5378X01 Inox Ankastre Ocak

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN KARGO-ÜCRETSİZ KATA TESLİMAT-ÜCRETSİZ MONTAJ-5 YIL GARANTİ

ÜCRETSİZ LPG DÖNÜŞÜM

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
1.925,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline AS5378X01 Inox Ankastre Ocak

Şık Inox Kaplama

Silverline AS5378X01 ocak şık ve çizilmeyen inox kaplaması ile mutfağınıza uyum sağlarken aynı zamanda kullanım kolaylığı ve pratiklik sunar. Özel tasarım inox yüzeyi çizilmeme özelliğinin yanında kir de tutmaz. 60 cm ideal ölçüleri ile tam ankastre uyumludur. Farklı fırın veya mutfak eşyaları ile uyumlu tasarıma sahiptir.

4 Farklı Ocak Gözü

Silverline AS5378X01 ankastre ocak küçükten büyüğe dört farklı büyüklükte ocağa sahiptir. Dengeli dağıtılmış ocakları sayesinde aynı anda çok yemek pişirebilirsiniz. Ocak güçleri ve ısıları da büyüklüklerine göre ayarlanmıştır. Bu sayede ister yüksek ateşte kızartma yapabilir veya düşük ısıda lezzetli yemekler yapabilirsiniz.

Otomatik Ateşleme

Silverline AS5378X01 ocak otomatik ateşleme düğmeleri ile gazı açtığınız anda ocağı yakmanızı sağlar. Dışarıdan harici bir ateş kaynağı kullanılmasını gerektirmez. Elektrikli ateşleyicileri çok uzun ömürlüdür ve sudan etkilenmez.

Yüksek Güvenlik

Silverline AS5378X01 ocak son derece güvenlidir. Şayet ocak herhangi bir sebeple sönerse ocak otomatik olarak gaz akışını keser. Hem sizin hem kendisinin güvenliğini sağlar.

Temizliği Kolay

Silverline AS5378X01 ankastre ocağın temizliği çok kolaydır. Sıradan bir beze ve deterjan ile kolayca temizlenir. Özel yüzeyi kir tutmaz ve yağların üstüne yapışmasını engeller.

Sağlam Tasarım

Silverline AS5378X01 ocak döküm ocak ızgaraları ile son derece dayanıklı ve sağlam bir tasarıma sahiptir. Sağlam ızgaraları üzerinde ağır tencereleri rahatlıkla ve güvenle koyabilirsiniz

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor