Silverline BO6503B01 S3 Siyah Ankastre Fırın | Ankastre Fırınlar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline BO6503B01 S3 Siyah Ankastre Fırın

Kategori: Ankastre Fırınlar

Stok Kodu: BO6503B01

Renk: Siyah

Hacim: 72 lt

Pişirme Programı Sayısı: 8

Garanti: 5 Yıl

Teslimat ve Sevk Deposu: Depomuzdan, kapalı kutu olarak sevk edilmektedir.

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN HIZLI KARGO-5 YIL GARANTİ-ÜCRETSİZ MONTAJ

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
7.750,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline BO6503B01 S3 Siyah Ankastre Fırın

Küçük Ebatlarla Büyük İşler

Kompakt tasarımı sayesinde olabildiğince az yer kaplar ve çok sayıda işleviyle birlikte en özel tariflerin pişirilmesine yardımcı olur. Mutfakta sahip olunan alanın daha efektif kullanılmasına yol açtığı gibi görünüm olarak sade bir tasarımın izlerini taşır.

Fonksiyonel Kullanım

Çeşitli tarifleri hazırlamak için uygun programlarla donatılmıştır. Özenle tasarlanmış teknik özellikleri sulu yemekler, et yemekleri ve hamur işleri için azami düzeyde verimle çalışır. Isıyı doğru bir biçimde kullanır ve hazırlanan yemeğe bu ısıyı eşit bir biçimde pay eder. Bu sayede özenle hazırladığınız tarifler layığıyla pişer.


Kolayca Temizleyin

Mutfakta ufak kazalar herkesin başına gelebilir. Herhangi bir sebepten dolayı kirlenen özel iç kaplama malzemesini saniyeler içinde eskisi gibi pırıl pırıl bir hale getirebilirsiniz. SelfClean özelliği sayesinde arka yüzeyi kendi kendini temizleyerek işinizi kolaylaştırır.

Az Enerjiyle Çok İş

Hedefe uygun seçilen program ve ısılarla birlikte ne kadar elektrik gerekirse o kadarını kullanırsınız. Toplamda oluşturulmuş sekiz adet fonksiyonu sayesinde yemekleriniz olması gerektiği süre içerisinde hazırlanır.


Kullanışlı Aksesuarlar

Yanında hediye olarak gelen birer adet tel ızgara, standart emaye tepsi ve derin emaye tepsi sayesinde fazladan ekipmanlara ihtiyaç duymadan yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Yetmiş iki litrelik iç hacmiyle aynı anda birden fazla tarifi hazırlayabilirsiniz.


Mutfakta Estetik Görünüm

Siyah rengiyle mutfaklarınızın asil görünümünü estetik bir biçimde tamamlar. Özel seçilmiş tuş ve tutma sapı malzemeleriyle gayet şık bir görüntü oluşturur.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor