Silverline BO6503S01 Gri Ankastre Fırın | Ankastre Fırınlar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline BO6503S01 Gri Ankastre Fırın

Kategori: Ankastre Fırınlar

Stok Kodu: BO6503S01

Program Sayısı:8

Renk: Gri

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan kapalı kutu, orijinal ambalıjında gönderilmektedir.

Garanti: 5 YIL

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN KARGO-ÜCRETSİZ TESLİMAT-ÜCRETSİZ MONTAJ-5 YIL GARANTİ

Kargoya veriliş süresi: 
4 Gün
7.750,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline BO6503S01 Gri Ankastre Fırın

Lezzetli Yemeklerde Yanınızda

Lezzetli yemekleri çok kolay hazırlamanız için geliştirilmiş olan bu özel fırın, ergonomik ve şık tasarımı, kullanıcı dostu detayları, düşük enerji tüketimi gibi özellikleri ile birlikte en güzel yemeklerinizi çok kolay şekilde yapmanızı mümkün hale getirecek.


Geniş İç Hacim

72 litre geniş iç hacmi sayesinde aynı anda birden fazla yemek pişirebilirsiniz. Teleskopik ray sistemi sayesinde yemeklerinizi bölmenize ya da parçalamanıza gerek bırakmadan aynı anda pişirme yapmanıza izin verir. Böylece zamandan tasarruf ederek sofralarınızı en hızlı sürede hazır hale getirirsiniz.


Kolay Temizlenir

Her zaman rahatlıkla kullanılması için kolay temizlene özelliklerine sahiptir. Pişirme esnasında oluşan yağların yüzeye yapışmasını engeller ve onları buhar yoluyla dışarıya atılmalarını sağlar. Aynı zamanda kullanım sonrasında da leke tutmayan yüzey çok daha pratik şekilde temizlenir.


Güvenliğinizi Sağlar

Kullanım esnasında herhangi bir sorun yaşamamanız için dış kapağı ısıya dayanıklı camdan yapılmıştır ve böylece gerek kendiniz gerekse de çocuklarınız için tam güvenli bir koruma sağlanır. İçerideki sıcaklık dışarıya çıkmayarak ısının da muhafaza edilmesine katkı sunar.


Düşük Enerji Sınıfı

A enerji sınıfı olması sayesinde kullanım sırasında düşük enerji tüketir ve böylece hem çevrenin korunmasına hem de faturalarınızın düşük olmasına neden olur. Hızlı ısınma özelliği ile çabuk kullanıma hazır hale gelir ve yine tasarruf etmenize etki eder.


Özel Program Ayarları

Yemeklerinizin tam istediğiniz lezzette olmaları için özel programlara sahiptir. Farklı programları ile birlikte yemekler için gereken ısı ayarlarını doğru olarak ayarlayabilir ve tam verim alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Pişirme Fonksiyon Sayısı: 8

Fırın Tipi: Ankastre

Saat: Var

Enerji Sınıfı: A

Izgara Özelliği: Var

Kapasite: 72 Lt.

Zamanlayıcı: Var

Saat Tipi: Analog

Renk: Gri

Kapak Sayısı: 1

Aydınlatma: Var

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor