Silverline BO6504B01 S4 Ankastre Fırın Siyah | Ankastre Fırınlar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline BO6504B01 S4 Ankastre Fırın Siyah

Kategori: Ankastre Fırınlar

Stok Kodu: BO6504B01

Renk: Siyah

Hacim: 70 lt

Pişirme Programı Sayısı: 8

Garanti: 5 Yıl

Teslimat ve Sevk Deposu: Depomuzdan, kapalı kutu olarak sevk edilmektedir.

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN HIZLI KARGO-5 YIL GARANTİ-ÜCRETSİZ MONTAJ

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
9.999,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline BO6504S01 S4 Ankastre Fırın 

Beyaz eşya tasarımında köklü markalardan biri olan Silverline, ankastre fırın üretiminde de kaliteli ürünleriyle ön plana çıkıyor. Silverline BO6504S01 S4 Ankastre Fırın siyah modeliyle mutfağınızda estetik görüntüler yaratan marka, yeni teknolojik özellikleriyle pişirme konusunda kolaylıklar getiriyor. Geniş kapasiteli, turbo özellikli ve üstün pişirme özelliklerine sahip olan Silverline fırını, ankastre mutfaklarınızda tercih ederek pişirme işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilir, evde ya da iş yerinizde kullanabilirsiniz. 

Mutfağınızı Yenileyen Estetik Tasarım

 • 70 lt hacmi olan Silverline ankastre fırın, 5 ayrı tepsiyi aynı anda fırına sürmenize olanak tanıyor. Bu özelliğiyle büyük iş yerleri, oteller, kafeler ve restoranlarda kullanılabildiği gibi ev tipi kullanımlar için de ideal modellerden biri oluyor. 
 • Çok fonksiyonlu 8 ayrı pişirme programı bulunan ürün, besinlerinizin türüne göre pişirme işlemleri yapmanızı sağlayarak daha lezzetli yemekler hazırlamanıza olanak tanıyor. 
 • Farklı ısı aralıkları ve zaman programlaması yapmanızı sağlayan Silverline fırın, et, balık, sebze, gibi besinler için özel pişirme programları içeriyor. Ayrıca hamur işlerinde de farklı pişirme ayarları yapabilme imkânı veriyor. 
 • A sınıfı enerji etiketiyle tasarruflu bir çalışma prensibi sergileyen model, elektrik tasarrufu yapabilmenizi sağlayarak pişirme işlemlerinde harcanan yüksek enerji seviyesini düşürüyor. 
 • Turbo özelliği bulunan ürün, ısının fırın haznesi içerisinde eşit bir şekilde dağılmasını sağlayarak besinlerin her birinin eşit miktarda pişmesini sağlıyor. Bu sayede fırın içerisinde pişen her besin aynı ölçüde pişmiş oluyor ve lezzet ya da koku kaybına uğramıyor. 
 • 60 cm genişliği bulunan ürün, ankastre mutfakların tamamına uyum sağlayabiliyor. Estetik ve modern tasarımı sayesinde mutfağınıza şık bir görünüm kazandırıyor. 

 

Yeni Pişirme Özellikleriyle Daha Lezzetli Yemekler

Dijital programlama ekranıyla dakika ayarıyla pişirme yapabilen Silverline fırın, çoklu fonksiyonları sayesinde mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız tüm pişirme özelliklerini karşılıyor. Multifonksiyonel ve elektrikli olarak tasarlanan ürün, çıkartılabilir fırın kapı camı ile temizlik işlemlerinde de kolaylık sağlıyor. Kendi kendisini temizleyebilen SteamClean adı verilen teknolojisi ise buharlı temizleme yaparak pişirme işleminden sonra ek temizlik işlemlerini önlüyor. Aynı şekilde SelfClean özelliğiyle de arka duvarında temizleme işlemi yapabiliyor. Yan tel rafları çıkarılabilir olduğu için kolaylıkla temizlik işlemleri gerçekleşebiliyor. İçerisinde tel ızgara, yatay emaye tepsi ve derin emaye tepsi bulunan model, teleskopik ray sistemiyle tepsi çıkarıp yerleştirirken de kolaylık sağlıyor. İç haznesinde LED ışıklandırma bulunması ve dış cam kapağının şeffaf olması ise yemeklerin pişme seviyesinin kolayca görülmesini sağlıyor. 

75 cm yükseklik, 60 cm genişlik, 57 cm derinlik ölçüleri bulunan ankastre fırın, tezgah altı kullanımlarına uyumlu yapısıyla modern bir görünüm sergiliyor. Siyah renk tonuyla mutfağınızda bulunan diğer ankastre beyaz eşyalara uyum sağlayan ürün, kolayca programlama yapabilen ve zaman göstergesine sahip olan ekranıyla pratik bir kullanım sunuyor. Pişirme süresi bittiğinde otomatik olarak kapanan model, pişirme işlemlerinin kolaylaşmasını sağlıyor. Çocuk emniyeti sağlamak için özel bir tuş kilidi sistemi bulunan ürün, çocukların güvenliği konusunda önlemlere sahip olmasıyla da beğeni kazanıyor. Tuş kilidi aktif olduğunda çocukların ürün düğmesinde değişiklik yapması engelleniyor ve kapak kilidi aktif hale geliyor. 

Üstün Teknik Özellikler

 • Hacim: 70 lt 
 • Kullanım Şekli: Ankastre 
 • Program/Fonksiyon Sayısı: 8 
 • Enerji Sınıfı: A
 • Enerji Tüketimi: 1.9 kWh/Çevrim

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor