Silverline BO6504X01 S4 Inox Ankastre Fırın | Ankastre Fırınlar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline BO6504X01 S4 Inox Ankastre Fırın

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN KARGO-ÜCRETSİZ TESLİMAT-ÜCRETSİZ MONTAJ

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
8.250,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline BO6504X01 S4 Inox Ankastre Fırın

Yemek Yapmayı Kolay Hale Getirin

72 litre iç hacmi sayesinde en kalabalık davetlerinizde bile rahatlıkla ihtiyacınızı hızlı ve pratik bir şekilde gidermenize olanak tanır. Aynı anda birden fazla yemek hazırlayabileceğiniz hacmi sayesinde tüm davetleriniz sorunsuz geçsin.

Pratik ve Hızlı Kullanım

Mekanik ısı ve program seçme düğmeleri sayesinde çok kolay bir şekilde kullanıma hazır hale gelir. Dijital programlanabilir saat sayesinde pişirme süresini ayarlayabilir ve bu sayede fırının başında beklemeden pişirme işleminin olmasını sağlayabilirsiniz. Süre sonunda kendiliğinden kapanır.

Gelişmiş Temizleme Özellikleri

Buharlı temizleme ve arka duvar için kendi kendini temizleyen yüzey özelliği sayesinde büyük uğraşlar vermeden fırın temizliği yapabilirsiniz. Kendini temizleme özelliğinden ötürü çok uzun süreler kullanıma olanak tanır ve her kullanımda eşit ısı dağılımı sayesinde yemeklerin harika bir şekilde pişmesini sağlar.

Dengeli Isı Dağılımı

Fırın içindeki tüm alanlara dengeli bir şekilde ısı dağılmasını sağlar, yemeğin tüm bölgelerinin pişmesine olanak tanır, bir bölgenin daha fazla pişmesinin önüne geçer.


İleri Güvenlik Önlemleri

Çocuk kilidi sayesinde çocuklarınız için harika bir güvenlik sunar ve istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer. Aynı zamanda program sonunda kendisini kapatması ile birlikte yüksek enerji tasarrufu sunar.

Farklı Programlama Seçenekleri

8 farklı programı sayesinde yemeklerin türlerine göre en ideal sıcaklık ve pişirme ayarlarını zahmetsizce yapmanıza olanak tanıyarak fırın kullanımı çok kolay bir hale getirir.

Yükseklik:59.5 CM

Derinlik:57 CM

Pişirme Fonksiyon Sayısı:8

Fırın Tipi Ankastre

Saat:Var

Renk: Inox

Enerji Sınıfı: A

Boyut:Y59.5 x G59.5 x D57 CM

Genişlik:59.5 CM

Kapasite:72 Lt

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor