Silverline CS5335S02 Moonlight Gri Cam Ankastre Ocak | Ankastre Ocaklar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline CS5335S02 Moonlight Gri Cam Ankastre Ocak

Kategori: Ankastre Ocaklar

Stok Kodu: CS5335S02

Yakıt: Doğalgaz (ÜCRETSİZ LPG DÖNÜŞÜM)

Sevk ve Teslimat Deposu: Depomuzdan, açılamamış, orijinal kutusunda sevk edilmektedir.

Genişlik: 60 cm

Renk: Gri

Malzeme: Cam

Garanti: 5 Yıl

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN KARGO-ÜCRETSİZ KATA TESLİMAT-ÜCRETSİZ MONTAJ

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
4.250,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline CS5335S02 Ankastre Ocak Gri


Üstün Performans Sergileme

Sınıfının en kaliteli ürünlerinden birisi olan bu ürün, her bakımdan kullanıcısını rahat ettiren bir teknik donanıma sahiptir. Barındırmış olduğu pek çok teknolojik özellikler sayesinde sizlerin her zaman en iyiye sahip olmasını sağlayan bu ocak beklentilerinizin daha da ötesinde sizlere bir çalışma performansı sağlar.


Çoklu Pişirme Özelliği

Sahip olduğu farklı boyutlardaki ocak gözü sistemi sayesinde kontrolün tamamen sizde olmasına olanak sağlar. 4 farklı gözde pişirme imkanı yaratan ürün, her anlamda kusursuz bir teknolojiyi içinde barındırır. Çoklu pişirme özelliği sayesinde kullanıcılarının hem zamandan hem de enerjide tasarruf etmelerine imkan tanır.


Güvenli Kullanım İmkanı

Standart ocaklara kıyasla kullanıcısını her daim düşünen bir teknik yapıya sahip olan ürün, her zaman onlara güvenilir bir kullanım sağlamaktadır. Gaz emniyet sistemi sayesinde olası görünmez kazaların önüne geçerek sizleri korur.


Rahat Temizlenebilen Yüzey Alanı

Sahip olduğu rahat temizlenebilen yüzey alanı ile her daim kullanıcına konforlu bir temizlik yapma imkanı tanımaktadır. Bu sayede en ağır kirleri bile yorulmadan ve kolaylıkla temizlemek bu ürünle mümkündür.


Alan Tasarruflu Yapı

Özellikle alan konusundan problem yaşayan kişiler için son derece ideal olan bu ürün, dar alanlarda kullanıcısına yüksek bir verim sağlar.


Şık Tasarım

Sahip olduğu gri modern hatları ve mükemmel dokunuşları ile sizlere mutfağınızda bambaşka bir alan yaratma olanağı sağlamaktadır.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor