Silverline CS5343M01 Vizon Cam Ankastre Ocak | Ankastre Ocaklar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline CS5343M01 Vizon Cam Ankastre Ocak

Kategori: Ankastre Ocaklar

Stok Kodu: CS5343M01

Yakıt: Doğalgaz (ÜCRETSİZ LPG DÖNÜŞÜM)

Sevk ve Teslimat Deposu: Depomuzdan, açılamamış, orijinal kutusunda sevk edilmektedir.

Genişlik: 60 cm

Renk: Vizon

Malzeme: Cam

Garanti: 5 Yıl

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN KARGO-ÜCRETSİZ KATA TESLİMAT-ÜCRETSİZ MONTAJ

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
4.500,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline CS5343M01 Vizon Ankastre Cam Ocak

Verimli Kullanım Olanağı

Her çalışmada kullanıcısına en yüksek verimi sunan ürün, yüksek kapasiteli ürünlerin en başında gelmektedir. Sahip olduğu üstün tekhttps://n11scdn3.akamaized.net/a1/org/08/20/43/91/84675936.pngnolojisi sayesinde her kullanımda sizlerin idealinizdeki kullanım rahatlığına ulaştırarak aynı zamanda en yüksek verimi sağlayacaktır.


Çoklu Kullanım Sistemi

Çoklu pişirme fonksiyonu sayesinde kullanıcılarına oldukça büyük bir rahatlık sağlayacak olan ürün, her anlamda sizleri tatmin etmeye odaklı tasarlanmış bir üründür. 4 gözlü pişirme fonksiyonu sayesinde tam kıvamında yemekler hazırlamanıza yardımcı olur.


Ergonomik Tasarım

Sahip olduğu ergonomik tasarımı sayesinde özellikle dar alanlarda mükemmel bir hava yaratır. Dar alanların vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan bu ocak, aynı zamanda sunmuş olduğu yüksek potansiyeli sayesinde sizlerin en önemli yardımcısı olmaya adaydır.


Dayanıklı Sistem

Üretiminde son derece kaliteli materyallerin kullanılmasından dolayı yüksek derecede dayanıklılığa sahip olan ürün, her bakımdan uzun süreli kullanımlar için son derece uygun ürünlerin başında gelir.


Çevre Dostu

Doğal gazlı yapısı ve sahip olduğu materyal bakımından tamamen doğa dostu ürünlerden birisi olan bu ocak, çevreyi koruyan başarılı bir sisteme sahiptir.


Kolay Temizlenebilme

Rahat temizlenebilen yüzeyleri sayesinde en zorlu kirlerde bile en yüksek verimi elde etmenize yardımcı olan bu ürün, sizlerin temizlikle harcayacağınız vakti en aza indirerek sizlere vakit tasarruflu bir kullanım alanı yaratır.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor