Silverline CS5343S01 Gri Cam Ankastre Ocak | Ankastre Ocaklar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline CS5343S01 Gri Cam Ankastre Ocak

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
4.500,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline CS5343S01 Ankastre Ocak

Güvenli Kullanım

Gaz kesme emniyeti sayesinde Silverline CS5343S01 Ocak oldukça güvenilir bir seçenektir. Bu sayede ocağınızın ateşi söndüğünde gaz da otomatik olarak kesilir. Böylece zehirlenme ve olası tehlikelere karşı sizi ve sevdiklerinizi korur.

Düğmeden Ateşleme

Otomatik ateşleme özelliği sayesinde ocağınızı oldukça güvenli ve pratik bir şekilde yakabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir dış ateşe gerek kalmadığından elinizi yakma ihtimaliniz de yoktur.

Sağlam Yüzey

Silverline CS5343S01 Ocağın yüzeyi cam olduğu için oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Bu sayede yüksek ısıda bile yüzeyde çatlama veya patlama meydana gelmez. Böylece daha uzun süre kullanım yapabilirsiniz.

Hassas Isı Kontrolü

Silverline CS5343S01 Ocak düğmeden kontrol özelliğine sahip olduğu için ateşin seviyesini hassas bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda yemeklerinizi tam kıvamında pişirebilir ve ideal seviyeye daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kolay Temizlenebilir

Cam yüzeyi sayesinde oldukça kaygan olduğu için nemli bir bez yardımıyla kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Yüzeydeki tüm yemek artıklarından saniyeler içinde kurtulabilirsiniz. Hijyenik kullanım için uzun zaman ve çaba harcamanıza gerek yoktur.

Estetik Tasarım

Cam yüzeyi sayesinde mutfağınıza şık bir görünüm kazandırmanın yanı sıra estetik ocak gözleri de oldukça modern bir görünüme sahiptir. Bu sayede sadeliği ve uyumluluğu mutfağınıza taşıyarak göz alıcı bir seçenek haline gelir.

Yükseklik 5.5 CM

Genişlik: 59 CM

Derinlik: 52 CM

Ürün Tipi: Ankastre

Yakıt Türü: Doğal Gaz

Kullanım Şekli: Ev Tipi

Ocak Göz Sayısı: 4

Model: CS5343S01

Materyal: Cam

Boyut:Y5.5 x G59 x D52 CM

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor